Szkoła Podstawowa w Krobi
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Gronowicz   
wtorek, 06 marca 2012 14:08
Projekt multimedialny Jan Paweł II do Wielkopolan
 
W pażdzierniku Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu ogłosił Projekt multimedialny na temat Jan Paweł II do Wielkopolan.  Projekt polegał na wykonaniu przez uczniów z klasy I - IV pracy plastycznej  a uczniów z klasy V - VI oraz gimnazjum prezentacji multimedialnej do słów Ojca Świętego Jana Pawła II, które  wypowiedział  do Wielkopolan  podczas  Jego  pielgrzymek  do  Polski.      W projekcie wzięło udział 211 uczniów z całego  województwa  wielkopolskiego. 4 lutego 2012 r. podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu odbyła się konferencja podsumowująca zakończenie projektu. Wśród wyróżnionych znalazł się uczeń naszej szkoły Adrian Ratajczak z klasy IV b. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Angelika Kasprzak   
poniedziałek, 05 marca 2012 14:11
                                         WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

1 grudnia 2011 roku odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkoly podstawowej. Do konkursu przystapiło 15
uczniów klas szóstych, którzy rozwiązywali test składający się z pytań zamkniętych i otwartych. Dwoje uczniów: Andrzej Szal  kl.VIa i Dawid Kaczmarek kl.VIc uzyskało wymaganą liczbę punktów, aby zakwalifikować się do kolejnego, rejonowego etapu konkursu. Etap rejonowy odbył się 26 stycznia 2012 roku w Gostyniu i uczestniczyło w nim aż 83 uczniów z różnych szkół naszego regionu. Ku naszej radości Andrzej Szal został finalistą tegoż konkursu.
2 marca br w Poznaniu walczył na szczeblu wojewódzkim o tytuł laureata, gdzie przyjechało aż 191 uczniów z całego wojewodztwa wielkopolskiego. Niestety Andrzejowi zabrakło zaledwie 3 punktów, aby ten tytuł zdobyć. Mimo wszystko gratulujemy naszemu Finaliście sukcesu dotarcia na najwyższy szczebel Konkursu Przyrodniczego.

 
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Płaczek   
czwartek, 01 marca 2012 11:08
Karnawał w naszej saltzkole był obchodzony dość hucznie. Wyśmienitą  atmosferę podgrzewała nowoczesna muzyka. Dyskoteka, w tym roku była wyjątkowa , gdyż gościliśmy  kolegów i koleżanki z wychowawcami ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Starej Krobi. Klasy IV i V SP bawiły się 6 lutego 2012, a klasy VI i I-III Gimnazjum 9 lutego.
Wszystkim, którzy pomogli przygotować  i zorganizować tegoroczną Dyskotekę Walentynkową w imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy! 
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
środa, 25 stycznia 2012 19:22
Od 30 stycznia 2012 będzie zmiana planu lekcji. Nowy plan znajduje się w sekcji Uczeń->plan lekcji.
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Płaczek   
wtorek, 03 stycznia 2012 13:57
"Góra Grosza"
XII EDYCJA
Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka które realizują prorodzinne programy wychowawcze.
Akcja "Góra Grosza" organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce i trwa od 21 listopada do 2 grudnia 2011 roku. Również i w naszej szkole odbywała się ta akcja i udało się zebrać 271 zł co równa się 13.9 kg
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, uczniom i nauczycielom
.
 
<< pierwsza < poprzednia 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 następna > ostatnia >>

Strona 122 z 134