Szkoła Podstawowa w Krobi
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
wtorek, 13 marca 2012 14:54
Konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych,
gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Zachęcamy do wzięcia udziału. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij na baner.Dodatkowych informacji o konkursie udziela p. Michał Ratajczyk
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
piątek, 09 marca 2012 09:56
Konkurs dla uczniów zorganizowany przez "Życie Gostynia".
Kliknij w obrazek,
aby zobaczyć szczegóły
.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Andrzejewska   
czwartek, 08 marca 2012 14:17
Z życia grup teatralnych…

 
Dla grup teatralnych: „Na Fali” i „Na Fali-Junior” zaplanowane zostały następujące zadania do realizacji w bieżącym roku szkolnym 2011/12 (oprócz stałych punktów programu edukacji teatralnej):
•kontynuacja działalności mającej na celu popularyzowanie gwary wielkopolskiej podczas uroczystości szkolnych i środowiskowych (cały rok)
•przygotowanie programu z okazji Świąt Bożego Narodzenia (listopad-grudzień)
oraz z okazji Święta Patrona Szkoły (kwiecień-maj)
•przygotowanie spektaklu dyplomowego pt: „Baśń o Grającym Imbryku” i zaprezentowanie go na scenie Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu (wrzesień-luty) oraz    w Gminnym Ośrodku Kultury w Krobi (marzec-kwiecień)

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Gronowicz   
wtorek, 06 marca 2012 14:08
Projekt multimedialny Jan Paweł II do Wielkopolan
 
W pażdzierniku Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu ogłosił Projekt multimedialny na temat Jan Paweł II do Wielkopolan.  Projekt polegał na wykonaniu przez uczniów z klasy I - IV pracy plastycznej  a uczniów z klasy V - VI oraz gimnazjum prezentacji multimedialnej do słów Ojca Świętego Jana Pawła II, które  wypowiedział  do Wielkopolan  podczas  Jego  pielgrzymek  do  Polski.      W projekcie wzięło udział 211 uczniów z całego  województwa  wielkopolskiego. 4 lutego 2012 r. podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu odbyła się konferencja podsumowująca zakończenie projektu. Wśród wyróżnionych znalazł się uczeń naszej szkoły Adrian Ratajczak z klasy IV b. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Angelika Kasprzak   
poniedziałek, 05 marca 2012 14:11
                                         WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

1 grudnia 2011 roku odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkoly podstawowej. Do konkursu przystapiło 15
uczniów klas szóstych, którzy rozwiązywali test składający się z pytań zamkniętych i otwartych. Dwoje uczniów: Andrzej Szal  kl.VIa i Dawid Kaczmarek kl.VIc uzyskało wymaganą liczbę punktów, aby zakwalifikować się do kolejnego, rejonowego etapu konkursu. Etap rejonowy odbył się 26 stycznia 2012 roku w Gostyniu i uczestniczyło w nim aż 83 uczniów z różnych szkół naszego regionu. Ku naszej radości Andrzej Szal został finalistą tegoż konkursu.
2 marca br w Poznaniu walczył na szczeblu wojewódzkim o tytuł laureata, gdzie przyjechało aż 191 uczniów z całego wojewodztwa wielkopolskiego. Niestety Andrzejowi zabrakło zaledwie 3 punktów, aby ten tytuł zdobyć. Mimo wszystko gratulujemy naszemu Finaliście sukcesu dotarcia na najwyższy szczebel Konkursu Przyrodniczego.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 następna > ostatnia >>

Strona 120 z 133