Szkoła Podstawowa w Krobi
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
poniedziałek, 07 listopada 2011 13:29
W dniu 17 listopada br. odbędą się zebrania z rodzicami. Szczegółowy plan zebrań znajduje się w załączniku.
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (zebrania_17_listopada_2011.doc)zebrania_17_listopada_2011.doc 44 Kb
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Płaczek   
poniedziałek, 07 listopada 2011 10:29
W czwartek 10 listopada 2011 r. w naszej szkole wszyscy uczniowie i nauczyciele proszeni są o noszenie rozetek w narodowych barwach. Rozetka powinna mieć  średnicę  5 cm, wykonana ze wstążki lub tasiemki. W środku biała, a na zewnątrz czerwona. Proszę o wykonanie ich we własnym zakresie i przypięcie na agrafce po lewej stronie klatki piersiowej. Będzie to wyraz upamiętnienia  Święta Niepodległości w ZSPiG w Krobi.
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (rozetka.jpg)rozetka.jpg 210 Kb
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sławomir Gembiak   
sobota, 05 listopada 2011 20:02
Ogólnopolska akcja Polska Biega
Bieg Jesieni – Krobia 23.10.2011 r.
Miej Zdrowie w Sercu
 
          
  Najpierw złożyliśmy kwiaty pod tablicą rozstrzelanych, potem pobiegliśmy z rynku  do Karca, aby tam o godz. 15.00 rozpocząć sportowe spotkanie w ramach „Biegu Jesieni” pod hasłem „Miej Zdrowie w Sercu”. Na leśnej polanie byli wszyscy sympatycy krobskiego biegania: grupa wojskowa na motorach, rowerzyści ze stowarzyszenia „Na Szlaku”, piłkarze z Pudliszek, przedstawiciele nordic walking z Krobi i Ponieca,  rodzice z dziećmi, mieszkańcy gminy Krobia i nie tylko.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sławomir Gembiak   
sobota, 05 listopada 2011 19:38
Turniej Coca - Cola Cup 2012
 W turnieju Coca – Cola Cup 2012 r. w I etapie eliminacyjnym wystartowali gimnazjaliści z Krobi. Dnia 11.10.2011 r. na boisku Orlik w Krobi rozegrano następujące mecze: Krobia – St. Krobia 2:0, Krobia – Pępowo 3:0 oraz Pępowo – St. Krobia 2:2. Pierwsze miejsce dało awans do II etapu eliminacyjnego, który odbył się dnia 24 października w Jarocinie. Tam 12 drużyn walczyło w grupach. Zwycięzcy grup grali o wejście do finału wojewódzkiego. Niestety po meczach z Kołaczkowem 4:0 i Jarocinem 2:6 reprezentanci naszej szkoły odpadli z rozgrywek. Do finału wojewódzkiego awansowali Jarocin i Piaski. Przygoda z tegoroczną edycją Coca – Cola Cup się zakończyła. Skład drużyny gimnazjum Krobia był następujący: Konrad Kędziora, Szymon Kędziora, Marcin Rejek, Daniel Wojtkowiak, Patryk Moryson, Eryk Moryson, Witold Henzel, Jędrzej Weinert, Błażej Jędryczka, Mateusz Kmiecik, Mikołaj Duda, Dariusz Celka.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
sobota, 05 listopada 2011 08:19
Nasza szkoła w projekcie pt. „eSzkoła – Moja Wielkopolska”.
            Wraz z 75 gimnazjami z całej Wielkopolski będziemy realizować projekt "eSzkoła - Moja Wielkopolska". W ramach projektu uczniowie wezmą udział w zajęciach pozalekcyjnych, których rezultatem będą projekty uczniowskie. Oprócz tego młodzież zagra  w prowadzonej online grze edukacyjnej na portalu Moja Wielkopolska. Pytania i zadania do realizacji w grze będą opracowywane przez zespoły uczniowskie. Najlepsi uczniowie wezmą udział w finale gry – konkursie .
            Opiekę nad realizacją całego projektu sprawować będzie rada naukowa składająca się z wykładowców Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Ważnym działaniem jest przeprowadzenie 32 wykładów online z przedmiotów przyrodniczych i matematyki dla wszystkich uczniów. W wykładzie będą uczestniczyli wszyscy uczniowie zaangażowani w projekt – wybrana reprezentacja w sposób bezpośredni – na sali wykładowej, a reszta dzięki bezpośredniej transmisji streamingowej przez Internet. Ponadto w ramach realizacji projektu odbędą się wizyty członków rady naukowej w szkołach uczestniczących w projekcie.
 
<< pierwsza < poprzednia 121 122 123 124 125 126 127 128 129 następna > ostatnia >>

Strona 121 z 129