Szkoła Podstawowa w Krobi
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Płaczek   
czwartek, 01 marca 2012 11:08
Karnawał w naszej saltzkole był obchodzony dość hucznie. Wyśmienitą  atmosferę podgrzewała nowoczesna muzyka. Dyskoteka, w tym roku była wyjątkowa , gdyż gościliśmy  kolegów i koleżanki z wychowawcami ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Starej Krobi. Klasy IV i V SP bawiły się 6 lutego 2012, a klasy VI i I-III Gimnazjum 9 lutego.
Wszystkim, którzy pomogli przygotować  i zorganizować tegoroczną Dyskotekę Walentynkową w imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy! 
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
środa, 25 stycznia 2012 19:22
Od 30 stycznia 2012 będzie zmiana planu lekcji. Nowy plan znajduje się w sekcji Uczeń->plan lekcji.
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Płaczek   
wtorek, 03 stycznia 2012 13:57
"Góra Grosza"
XII EDYCJA
Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka które realizują prorodzinne programy wychowawcze.
Akcja "Góra Grosza" organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce i trwa od 21 listopada do 2 grudnia 2011 roku. Również i w naszej szkole odbywała się ta akcja i udało się zebrać 271 zł co równa się 13.9 kg
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, uczniom i nauczycielom
.
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Płaczek   
poniedziałek, 02 stycznia 2012 10:16
Stroik Bożonarodzeniowy


Dnia 19 grudnia 2011 odbył się konkurs dla klas IV-VI i  I-III gimnazjum na najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy ze świeczką. Inicjatorem kolejnej edycji konkursu był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Zmagania uczniów odbywały się w świątecznej atmosferze na pierwszym piętrze szkoły. Jury, po burzliwych obradach w składzie :
- Pani Honorata Żuraszek
- Pani Genowefa Lisiecka
- Pani Izabela Kreczmer
zdecydowało przyznać :
- I miejsce klasie I B gim.
- II miejsce klasie Vb SP
- III miejsce klasie IVb SP
Laureatom wręczono Dyplomy i drobne upominki ufundowane przez gminę Krobia i ZSPiG w Krobi, a gratulacje osobiście złożył burmistrz Krobi pan Sebastin Czwojda, dyrektor ZSPiG pan Józef Czarnecki i wicedyrektor pan Michał Ratajczyk oraz opiekunowie SU pani Katarzyna Płaczek i pan Mariusz Duda.
Wszystkim, którzy zaangażowali się do konkursu serdecznie dziękujemy i jeszcze raz GRATULUJEMY!
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Kasprzak   
poniedziałek, 02 stycznia 2012 09:13
 
 DOREMI  na  KROBSKIM JARMARKU ŚWIĄTECZNYM
 
                 
                   W niedzielę 4 grudnia, po raz drugi, przed Świętami Bożego Narodzenia, zorganizowano Krobski Jarmark Bożonarodzeniowy. Na jarmarku można było kupić choinki, ręcznie robione pocztówki, dekoracje świąteczne, wyroby ze szkła, ręcznie malowane bombki, stroiki oraz posmakować potraw świątecznych, domowych pierników i ciast.
Nasz zespół wokalny DoReMi: Dominika Chuda, Marysia Miler, Magda Kajdrys, Kasia Kasprzak i Marysia Świst, zadbał o to, by mimo kapiącego z nieba deszczu, uczestnicy jarmarku mogli poczuć zimowo- świąteczny klimat. Wykonałyśmy :
” Kiedy zima się zaczyna”, „Magia świąt”, „Biały śnieg i ty”, Ding, dong”, „Kolęda dla wędrowca”, „A kto wie” i „Nowy rok -hop”.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 następna > ostatnia >>

Strona 121 z 133