Projekt multimedialny Jan Paweł II do Wielkopolan

W pażdzierniku Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu ogłosił Projekt multimedialny na temat Jan Paweł II do Wielkopolan.  Projekt polegał na wykonaniu przez uczniów z klasy I - IV pracy plastycznej  a uczniów z klasy V - VI oraz gimnazjum prezentacji multimedialnej do słów Ojca Świętego Jana Pawła II, które  wypowiedział  do Wielkopolan  podczas  Jego  pielgrzymek  do  Polski.      W projekcie wzięło udział 211 uczniów z całego  województwa  wielkopolskiego. 4 lutego 2012 r. podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu odbyła się konferencja podsumowująca zakończenie projektu. Wśród wyróżnionych znalazł się uczeń naszej szkoły Adrian Ratajczak z klasy IV b. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.