Klasowy Konkurs Recytatorski w klasie Ic

Dnia 24 lutego odbył się kolejny już konkurs w naszej klasie. Tym razem dzieci zaprezentowały się jako recytatorzy swoich ulubionych wierszyków. Klasowy Konkurs Recytatorski był dla uczniów klasy Ic nie lada przeżyciem. Uczniowie przygotowywali się blisko miesiąc, aby w ustalonym dniu wypaść z jak najlepiej. Dzieci recytowały wiersze z wielkim zaangażowaniem oraz chęcią pokazania się z jak najlepszej strony. Uczniowie wspaniale prezentowali swoje zdolności artystyczne oraz umiejętności pięknego operowania słowem. Pierwszaki byli bardzo dobrze przygotowani. Swoimi interpretacjami przenieśli zebranych w sali do kolorowego i wesołego świata fantazji, do świata piękna, wdzięku i elegancji. Poziom konkursu był wysoki, a więc komisja miała nie lada wyzwanie przy wyborze zwycięzców. Recytacje uczestników zasługiwały na najwyższą pochwałę i były nagradzane gromkimi brawami. Komisja w składzie: Anna Sobczyńska oraz Pani Magdalena Andrzejewska.
Jury wyłoniło trzech zwycięzców:

- Martyna Budkowska
- Florentyna Karolczak
- Tomasz Dąbrowski

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami, a troje zwycięzców dodatkowo nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Attachments:
Download this file (20210224_084848.jpg)20210224_084848.jpg[ ]4125 kB