Aktualności

     III Ponadpowiatowa Spartakiada Sportów Obronnych w Borku Wlkp.

    Dnia 14 czerwca w Borku Wlkp. odbyła się III Ponadpowiatowa Spartakiada Spotów Obronnych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz Młodzieży Niepełnosprawnej. Nasi reprezentanci szkoły podstawowej w składzie: Iwona Bzdęga, Wiktoria Olejniczak, Jakub Busz i Adam Urbański zajęli III miejsce drużynowo a Iwona Bzdęga zajęła takie samo miejsce indywidualnie. W kategorii szkół gimnazjalnych zespół w składzie: Małgorzata Szymankiewicz, Milena Dziedzic, Aleksander Polowczyk i Michał Muszkieta zdobyli I miejsce a Milena Dziedzic została najwszechstronniejszą zawodniczką w tej samej kategorii. Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom! 
Pomimo deszczu wszyscy bardzo dobrze się bawili i wywieźli z gościnnego Borku wspaniałe wspomnie
nia.
 


W załączniku znajduję się komunikat w sprawie kiermaszu podręczników na rok szkolny 2012/2013.
Attachments:
Download this file (Kiermasz - komunikat.pdf)Kiermasz - komunikat.pdf[ ]138 kB
Gminny Konkurs Matematyczny.
Dnia 11.06.2012r. w gimnazjum w Krobi odbyła się I edycja Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki i fizyki uczący w zespole SPiG w Krobi. Do wzięcia udziału w tym konkursie zostali zaproszeni uczniowie ze szkół gminy Krobia oraz uczniowie z Gostkowa. Przez 90 minut młodzi matematycy zmagali się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi o różnej skali trudności.Laureatami konkursu zostali.

I miejsce-Natalia Talarczak-uczeń gimnazjum w Krobi
II miejsce-Piotr Łoniewski- uczeń gimnazjum w Krobi
III miejsce-Mateusz Kaczmarek-uczeń gimnazjum w Starej Krobi

Uczniowie otrzymali cenne nagrody ufundowane przez : Radę Rodziców, firmę PRZEMKOST oraz Urząd Gminy. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy kubek. Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w przyszłym roku.
                                            
                                                                                                  Organiza
torzy
Protokół Rady RodzicówOdsłon artykułów:
2434804


https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/