Aktualności

Sukces Wiktorii

W niedzielę 7 października br. uczennice naszej szkoły należące do koła teatralnego „Na Fali”: Wiktoria Wojciechowska, Jagna Knapp i Monika Lisiecka, brały udział w Przeglądzie Kabaretów Amatorskich w Kuklinowie. Przegląd zorganizowało Stowarzyszenie „Kuklinów” w ramach projektu „Z Folklorem i Kabaretem po gościnnej Wielkopolsce”. Na początku konferansjer powitał wszystkich słowami: ”Spotkaliśmy się po to, aby się śmiać…” i rzeczywiście śmiechu nie brakowało przez całe niedzielne popołudnie. Konkurs przebiegał bardzo sprawnie organizacyjnie i w miłej atmosferze. Każdy uczestnik Przeglądu otrzymał grabie rolnicze z komentarzem: „Co zagrabisz to Twoje…”. Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach: zespół i występ indywidualny. Gimnazjalistka Wiktoria Wojciechowska odniosła ogromny sukces – w kategorii występ indywidualny „zagrabiła” I miejsce. Przewodniczący jury – Jan Waleński serdecznie gratulował Wiktorii przede wszystkim zdolności aktorskich oraz swobodnego posługiwania się gwarą.
Od 8 października br. będzie zmiana w planiu. Proszę o zapoznanie się ze zmianami.
„Komputery za tonery”
 
W minionym roku szkolnym nasza szkoła po raz drugi uczestniczyła
w ogólnokrajowej akcji „Komputery za tonery”. Celem akcji jest zbieranie pustych kartridżów po tuszach i tonerach do drukarek komputerowych w celu przekazania ich do recyklingu.
Za udział w zeszłorocznej edycji akcji ekologicznej „Komputery za tonery” nasza szkoła otrzymała dyplom.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznej edycji tej akcji. Nie jest nam przecież obojętny stan naszego środowiska! Zamiast wyrzucać puste pojemniki po tuszach i tonerach do śmieci - przynieś je do biblioteki szkolnej.


WYCIECZKA NAGRODOWA`2012
 
Dnia 24 września br. 27 uczniów z klas I-ych gimnazjum uczestniczyło w wycieczce nagrodowej do Wrocławia. Nad bezpiecznym przebiegiem wyjazdu czuwali opiekunowie: p. dyrektor Józej Czarnecki, p. Justyna Matusiak i p. Magdalena Andrzejewska. Regulamin wycieczki zakłada udział w niej uczniów, którzy spełniają co najmniej jedno z poniższych kryteriów: są laureatami Konkursu Wiedzy o Patronie, otrzymali Złotą Odznakę Patrona, są zwycięzcami konkursów szkolnych, reprezentują szkołę w środowisku, należą do zespołów artystycznych, są laureatami rozgrywek sportowych.

Czytaj więcej: WYCIECZKA NAGRODOWA


NASI UCZNIOWIE PODCZAS II FESTIWALU TRADYCJI
I FOLKLORU w DOMACHOWIE

 
Dnia 9 września 2012 r. w Domachowie odbył się II Festiwal Tradycji i Folkloru. W tym roku można było zapoznać się z kolejnym obrzędem biskupiańskim – wieńcem dożynkowym. Widowisko zostało przygotowane przez lokalne zespoły biskupiańskie.

Czytaj więcej: Nasi uczniowie podczas II Festiwalu Tradycji i Folkloru
Odsłon artykułów:
1869452


https://docomomobrasil.com/rtp-slot/https://docomomobrasil.com/slot-server-luar/https://revista.sthembrasil.com/slot-deposit-dana/https://journals.woundscanada.ca/slot-deposit-pulsa/http://docomomobrasil.com/slot-demo/https://ncst.mw/slot-demo-pragmatic/http://ojs3.bkstm.org/js/slot-demo/http://ojs3.bkstm.org/js/slot-deposit-dana/http://mv-conference.phonepulse.ie/https://jurnal.warnasulsel.com/pages/slot-luar-negeri/https://ncst.mw/slot-bonus/https://ncst.mw/togel-online/https://kustwudil.edu.ng/wp-content/uploads/slot-demo/https://v-rouge.com/slot-server-luar/https://www.ncst.mw/wp-content/plugins/bar/https://biologi.ipb.ac.id/~ojsbio/pages/slot-deposit-dana/https://sparkling.kaltimprov.go.id/frontend/slot-deposit-pulsa/https://sidapro.fsb.ung.ac.id/idn-slot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/frontend/mpo-slot/https://docomomobrasil.com/slot-deposit-pulsa/https://docomomobrasil.com/slot-deposit-pulsa/https://www.poponguine.info/wp-content/slot-gacor/