Aktualności

W dniu 15 listopada od godz. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Szczegółowy harmonogram zebrań przedstawiony został w załączniku.
Attachments:
Download this file (zebrania_15_listopada_2012.pdf)zebrania_15_listopada_2012.pdf[ ]81 kB
Kotylion na Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada, w piątek w naszej szkole obchodzone będzie Święto Niepodległości. W imieniu Samorządu Uczniowskiego prosimy wszystkich uczniów, wychowawców, nauczycieli oraz pracowników szkoły o przygotowanie kotylionów w barwach narodowcyh. Wzór kotylionu jest zamieszczony na stronie prezydenta RP.

Klasa, która przygotuje jednakowe kotyliony i z dumą będzie je nosić przez cały dzień zdobędzie  nagrodę w postaci dnia wolnego od pytania, kartkówek i sprawdzianów.

Pasowanie pierwszoklasistów
 
      W piątek 5 października br. od samego rana w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera. O godzinie 9.30 wicedyrektor szkoły pan Krzysztof Kasperczak gorąco powitał zebranych w dużej sali gimnastycznej rodziców, nauczycieli, uczniów klas drugich i trzecich, a szczególnie serdecznie uczniów klas pierwszych.
     Na powitanie swoich młodszych kolegów uczniowie klas III przedstawili inscenizację pt. „Jak Tomcio Paluch idzie do szkoły”. Przygotowali ją pod kierunkiem wychowawczyń: pani Elżbiety Rosy, pani Hanny Hoski i pani Ewy Dechnik. Przepiękną leśną scenerię, w której toczyła się akcja inscenizacji, wykonały wszystkie nauczycielki kształcenia zintegrowanego.

Czytaj więcej: Pasowanie uczniów klas pierwszych

Pięknie czytali…  
 
Dnia 25 października br. w czytelni szkolnej odbył się Finał IV-ej edycji Konkursu Pięknego Czytania, któremu towarzyszyły w tym roku słowa J. Czechowicza: „Kto czyta – żyje wielokrotnie…” 

Czytaj więcej: Pięknie czytali...

W załączniku znajdują się tematy projektów edukacyjnych dla klas II gimnazjum
Attachments:
Download this file (Tematy projektów 2012.doc)Tematy projektów 2012.doc[ ]38 kBOdsłon artykułów:
1869450


https://docomomobrasil.com/rtp-slot/https://docomomobrasil.com/slot-server-luar/https://revista.sthembrasil.com/slot-deposit-dana/https://journals.woundscanada.ca/slot-deposit-pulsa/http://docomomobrasil.com/slot-demo/https://ncst.mw/slot-demo-pragmatic/http://ojs3.bkstm.org/js/slot-demo/http://ojs3.bkstm.org/js/slot-deposit-dana/http://mv-conference.phonepulse.ie/https://jurnal.warnasulsel.com/pages/slot-luar-negeri/https://ncst.mw/slot-bonus/https://ncst.mw/togel-online/https://kustwudil.edu.ng/wp-content/uploads/slot-demo/https://v-rouge.com/slot-server-luar/https://www.ncst.mw/wp-content/plugins/bar/https://biologi.ipb.ac.id/~ojsbio/pages/slot-deposit-dana/https://sparkling.kaltimprov.go.id/frontend/slot-deposit-pulsa/https://sidapro.fsb.ung.ac.id/idn-slot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/frontend/mpo-slot/https://docomomobrasil.com/slot-deposit-pulsa/https://docomomobrasil.com/slot-deposit-pulsa/https://www.poponguine.info/wp-content/slot-gacor/