Aktualności

W bibliotece
18 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu „Mój dzienniczek lektur” – urządzona została wystawa dzienniczków i wręczone nagrody. W konkursie ogłoszonym w zeszłym roku szkolnym podczas uroczystości pasowania klas I na czytelników biblioteki szkolnej udział wzięło 42 uczniów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i zakładki do książek. Laureaci: Anna Bartz, Jagoda Boguszyńska, Łukasz Glura, Sara Kreczmer, Szymon Musielski, Patryk Pierzchlewicz, Nina Roszkiewicz, Martyna Wojciechowska, Ziemowit Żołędziowski zostali nagrodzeni książkami.

Tradycje szkolne na Wielkanoc

Każde Święta mają w sobie jakiś urok i czar, wypełniają nas dobrymi emocjami. Na bazie tych przeżyć Samorząd Uczniowski corocznym zwyczajem przygotował Konkurs z okazji zbliżającej się Wielkanocy na Koszyczek Wielkanocny.

Czytaj więcej: Tradycje szkolne na Wielkanoc

Wiosenna parada uczniówz ZSPiG W Krobi

21 marca to wyjątkowy dzień w roku szkolnym, ale  tym razem uczniowie naszej szkoły jeszcze z większym impetem zaakcentowali radość z nadchodzącej Wiosny. Samorząd Uczniowski zorganizował wiosenną paradę dla wszystkich uczniów z ZSPiG w Krobi. Był to Konkurs na Najlepiej Przebraną, tematycznie  Klasę.

Czytaj więcej: Dzień Wiosny

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

          Tradycyjnie przed pierwszym wypożyczaniem książek w bibliotece szkolnej odbywa się w naszej szkole uroczyste  Pasowanie na czytelnika. Z tej okazji  29 marca do małej sali gimnastycznej przybyli zaproszeni goście – dyrektor p. Krzysztof Kasperczyk, sześciolatki Przedszkola Samorządowego „Pod świerkami” z opiekunkami oraz główni bohaterowie – uczniowie klas I z wychowawczyniami.

Czytaj więcej: Mamy nowych czytelników!

"Baśń o Grającym Imbryku" w kinie
 

Grupa Teatralna "Na Fali-Junior" zaprasza wszystkich na spektakl pt: "Baśń o Grającym Imbryku" , który zostanie zaprezentowany w niedzielę 15 kwietnia br. o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Krobi. Wstęp wolny !!!
Attachments:
Download this file (plakat+imbryk11.pdf)plakat+imbryk11.pdf[ ]168 kBOdsłon artykułów:
1635216