Aktualności

Gminny Konkurs Matematyczny.
Dnia 11.06.2012r. w gimnazjum w Krobi odbyła się I edycja Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki i fizyki uczący w zespole SPiG w Krobi. Do wzięcia udziału w tym konkursie zostali zaproszeni uczniowie ze szkół gminy Krobia oraz uczniowie z Gostkowa. Przez 90 minut młodzi matematycy zmagali się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi o różnej skali trudności.Laureatami konkursu zostali.

I miejsce-Natalia Talarczak-uczeń gimnazjum w Krobi
II miejsce-Piotr Łoniewski- uczeń gimnazjum w Krobi
III miejsce-Mateusz Kaczmarek-uczeń gimnazjum w Starej Krobi

Uczniowie otrzymali cenne nagrody ufundowane przez : Radę Rodziców, firmę PRZEMKOST oraz Urząd Gminy. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy kubek. Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w przyszłym roku.
                                            
                                                                                                  Organiza
torzy
Protokół Rady Rodziców
Powiatowy Konkurs Matematyczny MATMIX        
    Dnia 6 czerwca 2012r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej w Gostyniu odbyła się III Edycja Powiatowego Drużynowego Konkursu Matematycznego "MATMIX". O zajęcie jak najlepszego miejsca walczyło 13 drużyn z całego powiatu gostyńskiego, w tym 2 zespoły z ZSPiG w Krobi. Konkurs składał się z II części: pisemnej oraz ustnej, do której zakwalifikowało się tylko 6 najlepszych zespołów, w tym drużyna z naszej szkoły w składzie: Piotr Łoniewski, Natalia Talarczak i Dominika Chuda, która po zaciętej rywalizacji zajęła II miejsce.

W galerii opublikowane zostały zdjęcia z "Dnia sportu" 1 czerwcaOdsłon artykułów:
1681374