Aktualności

„Komputery za tonery”
 
W minionym roku szkolnym nasza szkoła po raz drugi uczestniczyła
w ogólnokrajowej akcji „Komputery za tonery”. Celem akcji jest zbieranie pustych kartridżów po tuszach i tonerach do drukarek komputerowych w celu przekazania ich do recyklingu.
Za udział w zeszłorocznej edycji akcji ekologicznej „Komputery za tonery” nasza szkoła otrzymała dyplom.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznej edycji tej akcji. Nie jest nam przecież obojętny stan naszego środowiska! Zamiast wyrzucać puste pojemniki po tuszach i tonerach do śmieci - przynieś je do biblioteki szkolnej.


WYCIECZKA NAGRODOWA`2012
 
Dnia 24 września br. 27 uczniów z klas I-ych gimnazjum uczestniczyło w wycieczce nagrodowej do Wrocławia. Nad bezpiecznym przebiegiem wyjazdu czuwali opiekunowie: p. dyrektor Józej Czarnecki, p. Justyna Matusiak i p. Magdalena Andrzejewska. Regulamin wycieczki zakłada udział w niej uczniów, którzy spełniają co najmniej jedno z poniższych kryteriów: są laureatami Konkursu Wiedzy o Patronie, otrzymali Złotą Odznakę Patrona, są zwycięzcami konkursów szkolnych, reprezentują szkołę w środowisku, należą do zespołów artystycznych, są laureatami rozgrywek sportowych.

Czytaj więcej: WYCIECZKA NAGRODOWA


NASI UCZNIOWIE PODCZAS II FESTIWALU TRADYCJI
I FOLKLORU w DOMACHOWIE

 
Dnia 9 września 2012 r. w Domachowie odbył się II Festiwal Tradycji i Folkloru. W tym roku można było zapoznać się z kolejnym obrzędem biskupiańskim – wieńcem dożynkowym. Widowisko zostało przygotowane przez lokalne zespoły biskupiańskie.

Czytaj więcej: Nasi uczniowie podczas II Festiwalu Tradycji i Folkloru

Od 24 września br. w świetlicy szkolnej zosało uruchomione pogotowie edukacyjne dla uczniów w ramach którego będzie można uzyskać pomoc w odrabianiu lekcji, w zrozumieniu trudniejszych tematów. Dla zainteresowanych przygotowano zajęcia artystyczne.
Harmonogram zajęć w światlicy znajduje się w załączniku.
Attachments:
Download this file (Pogotowie edukacyjne.pdf)Pogotowie edukacyjne.pdf[ ]136 kB
Od 17 września będą zmiany w planie. Proszę o zapoznanie się z nowym planem.Odsłon artykułów:
1681390