Aktualności


POWIATOWY KONKURS WIEDZY  EKONOMICZNEJ "SPOTKANIE Z EKONOMIĄ"

16 listopada 2012 r. o godzinie 10.00 odbyła się   III edycja powiatowego konkursu matematyczno-ekonomicznego którego  organizatorem była szkoła w Bodzewie. Wśród 9 drużyn z całego powiatu gostyńskiego nie zabrakło uczniów z naszej szkoły. Reprezentowali nas uczniowie z  klas 2 i 3 gimnazjum : Wiktor Sikorski , Aleksander Sławiński, Jakub Ostrowski, Michał Piechocki.
Celem konkursu było poszerzenie wiedzy matematyczno- ekonomicznej. Drużyna z Krobi zdobyła II miejsce. Nagrodą za uzyskany wynik był radiomagnetofon JVC dla szkoły oraz torba z prezentami dla każdego ucznia.


VII Powiatowy konkurs historyczny

9 listopada 2012 r. o godzinie 10.00 organizatorem finału VII Powiatowego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych był Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi oraz Stowarzyszenie Ziemia Krobska. W tym roku tematem przewodnim konkursu było Życie codzienne mieszkańców Ziemi Gostyńskiej w czasach Rzeczypospolitej Szlacheckiej.
Zorganizowanie tych historycznych zmagań możliwe było dzięki zaangażowaniu wielu podmiotów. Serdeczne podziękowania należą się szczególnie Stowarzyszeniu Ziemia Krobska, Powiatowi Gostyńskiemu, Gminie Krobia, ZSPiG w Krobi oraz Radzie Rodziców ZSPiG w Krobi. Każdy z nich przyczynił się do tego że młodzi miłośnicy historii z gimnazjów z całego powiatu gostyńskiego mogli spotkać się i sprawdzić swoją wiedzę z zakresu historii naszego regionu.

 

Czytaj więcej: VII Powiatowy konkurs historyczny

Uczniowie naszej szkoły laureatami konkursu BARWY JESIENI

5 listopada 2012 r. w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik" odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Barwy jesieni".
Wśród laureatów konkursu nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

Nagrody otrzymali:
- Jagoda Łakoma
- Jagna Skorupka
- Szymon Kabała

Wyróżniono prace:
-Zofii Karolczak
- Zuzanny Sojki
- Julii Kordus
- Sary Kreczmer
- Zuzanny Czernik
- Jagody Kubackiej
- Kacpra Życiaka
- Damiana Klozińskiego

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!W dniu 15 listopada od godz. 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami. Szczegółowy harmonogram zebrań przedstawiony został w załączniku.
Attachments:
Download this file (zebrania_15_listopada_2012.pdf)zebrania_15_listopada_2012.pdf[ ]81 kB
Kotylion na Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada, w piątek w naszej szkole obchodzone będzie Święto Niepodległości. W imieniu Samorządu Uczniowskiego prosimy wszystkich uczniów, wychowawców, nauczycieli oraz pracowników szkoły o przygotowanie kotylionów w barwach narodowcyh. Wzór kotylionu jest zamieszczony na stronie prezydenta RP.

Klasa, która przygotuje jednakowe kotyliony i z dumą będzie je nosić przez cały dzień zdobędzie  nagrodę w postaci dnia wolnego od pytania, kartkówek i sprawdzianów.
Odsłon artykułów:
1681360