Aktualności
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Busz   
środa, 09 listopada 2011 10:53
Wycieczka nagrodowa do Złotoryi

W dniach 10-11 października 2011r. wyróżnieni  uczniowie klas pierwszych gimnazjum, pod opieką p.Renaty Busz i p.Danuty Wasiak, brali udział w wycieczce nagrodowej w okolice Złotoryi. Wspaniałym przewodnikiem był doskonale znający te regiony pracownik Muzeum Mineralogicznego Uniwersytetu Wrocławskiego p.Antoni Stryjewski. Dzięki niemu poznaliśmy Rezerwat „Wilcza Góra”, gdzie specjalnymi przejściami, związanymi nawet ze zjazdem na tyłku, dotarliśmy do dawnego wulkanu.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
poniedziałek, 07 listopada 2011 13:29
W dniu 17 listopada br. odbędą się zebrania z rodzicami. Szczegółowy plan zebrań znajduje się w załączniku.
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (zebrania_17_listopada_2011.doc)zebrania_17_listopada_2011.doc 44 Kb
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Płaczek   
poniedziałek, 07 listopada 2011 10:29
W czwartek 10 listopada 2011 r. w naszej szkole wszyscy uczniowie i nauczyciele proszeni są o noszenie rozetek w narodowych barwach. Rozetka powinna mieć  średnicę  5 cm, wykonana ze wstążki lub tasiemki. W środku biała, a na zewnątrz czerwona. Proszę o wykonanie ich we własnym zakresie i przypięcie na agrafce po lewej stronie klatki piersiowej. Będzie to wyraz upamiętnienia  Święta Niepodległości w ZSPiG w Krobi.
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (rozetka.jpg)rozetka.jpg 210 Kb
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
sobota, 05 listopada 2011 08:19
Nasza szkoła w projekcie pt. „eSzkoła – Moja Wielkopolska”.
            Wraz z 75 gimnazjami z całej Wielkopolski będziemy realizować projekt "eSzkoła - Moja Wielkopolska". W ramach projektu uczniowie wezmą udział w zajęciach pozalekcyjnych, których rezultatem będą projekty uczniowskie. Oprócz tego młodzież zagra  w prowadzonej online grze edukacyjnej na portalu Moja Wielkopolska. Pytania i zadania do realizacji w grze będą opracowywane przez zespoły uczniowskie. Najlepsi uczniowie wezmą udział w finale gry – konkursie .
            Opiekę nad realizacją całego projektu sprawować będzie rada naukowa składająca się z wykładowców Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Ważnym działaniem jest przeprowadzenie 32 wykładów online z przedmiotów przyrodniczych i matematyki dla wszystkich uczniów. W wykładzie będą uczestniczyli wszyscy uczniowie zaangażowani w projekt – wybrana reprezentacja w sposób bezpośredni – na sali wykładowej, a reszta dzięki bezpośredniej transmisji streamingowej przez Internet. Ponadto w ramach realizacji projektu odbędą się wizyty członków rady naukowej w szkołach uczestniczących w projekcie.
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Ratajczyk   
piątek, 28 października 2011 11:57
Na stronie http://www.kolorowyuniwersytet.amu.edu.pl/regulamin/ znajduje się regulamin projektu pt. "Kolorowy Uniwersytet". Projekt przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i realizowany przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
 
<< pierwsza < poprzednia 121 122 123 124 125 126 127 128 następna > ostatnia >>

Strona 121 z 128