"OWOCE  W  SZKOLE"

       Wraz z rozpoczęciem II semestru w naszej szkole rozpoczęła się realizacja programu "Owoce w szkole" adresowana do uczniów klas I-III SP. W ramach realizowanego programu szkoła podpisała umowę z Agencją Rynku Rolnego na bezpłatne dostarczanie trzy razy w tygodniu (wtorek, środa i piątek) porcji warzyw i owoców dla każdego ucznia. Program ten, jak również program "Mleko w szkole" (rozdawane w czwartki) wpisuje się w realizowany przez szkołę projekt pod nazwą "Szkoła promująca zdrowie".
         Uczniom życzymy SMACZNEGO!

 
W KRAINIE FANTAZJI - podsumowanie konkursu w kinie

12 grudnia 2013r. w kinie odbyło się podsumowanie konkursu literacko-plastycznego „W krainie fantazji”. W konkursie tym zostali nagrodzeni uczniowie w grupach wiekowych, w kategoriach: prace plastyczne, poezja i proza. Z naszej szkoły podstawowej: nagrody główne za prace plastyczne  otrzymały: Patrycja Tórz z kl.3a SP, Zuzanna Nowak z kl.5b, a wyróżnienia: Zuzanna Chuda z kl.1a, Martyna Talarczak – kl.1a, Igor Wałkiewicz – kl.2c, Aleksandra Michalska – kl.3a, Jagna Skorupka – kl.3a, Maksymilian Zwierzycki – kl.3a i Julia Żarnowska – kl.3a.
W kategorii poezja – szkoła podstawowa I miejsce zajęła Dominika Kasperkowiak – kl.6c, II miejsce – Justyna Szpurka – kl.6c, III miejsce – Karina Jernaś – kl.5c. II miejsce w kategorii proza – szkoła podstawowa otrzymała Maja Giera z kl. 5c. Z gimnazjum w kategorii prace plastyczne I miejsce zajęła Zofia Wawrzynowicz z kl.IB, a miejsce II – Maria Konczewicz z kl. IA. Zosia Wawrzynowicz otrzymała także nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii proza-gimnazjum. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Liga międzyklasowa 2013/2014
Nieważne kto wygra -  będziemy razem bawić się

Dnia 13 listopada 2013 r. od godz. 16.00 do 19.00 w dużej sali gimnastycznej odbył się drugi turniej w ramach „Ligi międzyklasowej”. Uczestnikami byli sportowcy  z klas 5a, 5b i 5c, którzy prawie w pełnych składach osobowych zaprezentowali się podczas zabaw i gier drużynowych.

Liga międzyklasowa 2013/2014.
Nieważne kto wygra - będziemy razem bawić się.

Zbliża się następny turniej sportowy w ramach "Ligi międzyklasowej". Dnia 20 listopada zapraszamy na dużą salę gimnastyczną klasy 6a, 6b i 6c. O godz. 16.00 uczniowie tych klas zmierzą się w różnych konkurencjach sprawnościowych. Na pewno każdy  zaznaczy swój udział poprzez aktywne uczestnictwo w grach i zabawach.Będzie dużo emocji. Każda klasa może wymyślić własny kolor stroju sportowego.  Czekają na was nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Nauczyciele wychowania fizycznego.
Liga międzyklasowa.
Nieważne kto wygra - będziemy razem bawić się.

Dnia 13 listopada 2013 r. w dużej sali gimnastycznej w godz. 16.00 -19.00 odbędzie się drugi turniej sportowy w ramach "Ligi międzyklasowej". Zapraszamy wszystkich uczniów klas 5a, 5b i 5c wraz z wychowawcami oraz rodzicami na sporą dawkę emocji sportowych. W zabawach i grach wystąpią całe zespoły klasowe, każdy uczeń bedzie mógł wykazać sie swoimi umiejętnościami sportowymi. Rada Rodziców przygotowała dla sportowców drobne upominki. Zapraszamy wszystkich uczniów klas piątych.
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego. Odsłon artykułów:
942939