Szanowni Państwo!

W związku z ochroną danych osobowych uczniów Zespół Szkoły Podstawowej im. prof. Józefa Zwierzyckiego i Gimnazjum i ich rodziców informuję, że:


 1. Administratorem danych osobowych, odpowiedzialnym za ich przetwarzanie i ochronę, jest Zespół Szkoły Podstawowej im. prof. Józefa Zwierzyckiego i Gimnazjum z siedzibą w Krobi (63-840), ul. Zwierzyckiego 1.

 2. Państwa dane osobowe i Waszych dzieci tj. imiona i nazwiska, adres zamieszkania, data, miejsce urodzenia ucznia oraz PESEL, numery telefonów, adresy e-mail, wizerunek będą przetwarzane w związku ze świadczeniem usług edukacyjnych w zakresie - kształcenia, wychowania i opieki uczniów.

 3. Państwa dane osobowe i Waszych dzieci zostaną udostępnione tylko i wyłącznie uprawnionym do ich przetwarzania podmiotom:

  • zastępcy dyrektora,
  • wychowawcom i nauczycielom,
  • kadrze administracyjnej i gospodarczej w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • organowi prowadzącemu szkołę i organowi sprawującemu nad nią nadzór pedagogiczny, a także innym organom państwowym, np. MEN, NIK w czasie prowadzonych przez nich kontroli,
  • firmie ubezpieczającej ucznia, w związku z ubieganiem się o uzyskanie odszkodowania, oraz ubezpieczenia wycieczki,
  • ZUS-owi w związku z ubieganiem się rodziców o przyznanie świadczeń ich dzieciom,
  • poradni psychologiczno-pedagogicznej w związku z potrzebą udzielenia uczniowi pomocy psychologicznej, nauczania indywidualnego, indywidualnego toku nauki itp.,
  • Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu w związku z koniecznością przeprowadzenia sprawdzianów i egzaminów,
  • policji lub straży miejskiej w czasie prowadzonego przez nie postępowania.
 4. Dane osobowe, o których jest mowa w pkt. 2., podają Państwo na podstawie ustawy o systemie oświaty (tekst jednolity: Dz.U. 2004 r., nr 256., poz. 2572.) oraz jej rozporządzeń wykonawczych. Inne dane podawane są dobrowolnie.
 5. Każdy z Państwa ma prawo dostępu do danych osobowych swoich i swojego dziecka i możliwości dokonania w nich stosownych zmian.
KONCERT LETNI

W dniu 19.06.2015r, w szkolnej, dużej sali gimnastycznej, odbył się Koncert Letni szkolnego chóru DoReMi.  Był on uwieńczeniem całorocznej pracy zespołu, podsumowaniem przedsięwzięc oraz sukcesów zdobytych w roku szkolnym 2014/2015. Podczas koncertu zaprezentowane zostały utwory z gatunku gospels, pieśni religijne oraz piosenki o Afryce. Partie solowe wykonały wyróżniające się chórzystki: Natalia Polańska, Jagna Knapp, Marcelina Urbańska, Ania Jastrzębska, Alicja Sorbicka oraz Iza Kaźmierczak. Jednak to czego udało nam sie dokonac to efekty kilkuletniej, żmudnej, systematycznej pracy całego zespołu. Podsumowując naszą pracę chciałabym podziękowac tym uczennicom, które solidnie, do końca uczęszczały na zajęcia i próby, które rozumieją, czym jest odpowiedzialnośc za wspólną pracę ,a tym samym szacunek dla pracy drugiej osoby. Życzę słonecznych i rozśpiewanych wakacji. Do zobaczenia na zajęciach we wrześniu.
 
„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
 
     Grupa zawodniczek reprezentująca naszą gminę i powiat - mistrzynie województwa wielkopolskiego awansowały do Wielkiego Ogólnopolskiego Finału. Zespół przebywał w stolicy w dniach 29.04-02.05.2015 roku. Niesamowite cztery dni niestety już za dziewczynami. Reprezentacja dziewczyn z Krobi wzięła udział w XV finale turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Poza emocjami piłkarskimi na piłkarki czekało wiele innych atrakcji.
     Podczas oficjalnej inauguracji, ceremonii otwarcia na Placu Defilad w Warszawie, Zbigniew Boniek wylosował poszczególne zespoły w grupie. Z naszą ekipą w grupie znalazły się zespoły z województwa mazowieckiego, małopolskiego i pomorskiego. Patronat honorowy nad turniejem sprawowała Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska. Gali otwarcia towarzyszył koncert Rafała Brzozowskiego. W czwartek od godziny  14:00 rozpoczęły się rozgrywki grupowe w kategorii U-10 i U-12 na boiskach bocznych Legii Warszawa oraz Agrykoli.

MAGICZNA PODRÓŻ PO BISKUPIŹNIE

W piątek 22 maja uczniowie klasy II a wraz z wychowawcą Hanną Hoska udali się do Muzeum Stolarstwa i Biskupizny. Pan Marek Hałas oprowadził dzieci po muzeum. Pokazał im stare, stuletnie maszyny i narzędzia stolarskie, drewniane zabawki, meble, wyroby z gliny. W izbie biskupiańskiej uczniowie zobaczyli biskupiańskie stroje, ozdoby, przedmioty codziennego użytku i zabawki. Po krótkim pobycie w ogrodzie dzieci udały się na warsztaty "MAGICZNA PODRÓŻ PO BISKUPIŹNIE". Uczniów przywitały w strojach biskupiańskich pani Magdalena Wojciechowska i pani Daria Andrzejewska. Pomieszczenie, w którym odbywały się warsztaty przemienione zostało w iście biskupiańskie obejście. Dzieci zachwyciły się dekoracjami i rekwizytami znajdującymi się w sali. Na początku uczniowie przygotowali ciasto i upiekli ciasteczka. Następnie dziewczynki otrzymały białe fartuszki, a chłopcy biczyki z białymi chustkami. Samodzielnie przyozdobili je w tradycyjne kwiatowe wzory. Uczniowie podczas warsztatów poznali też tajniki prania na tarce, myli ręce w emaliowanych misach. Na przygotowanych poletkach samodzielnie zasiali zboże. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na świętowanie i tradycyjne dożynki. Dzieci ubrane w biskupiańskie stroje bawiły się jak na prawdziwych dożynkach, przy biskupiańskiej muzyce. Były więc tańce, powożenie konia i wiele zabaw przygotowanych w oparciu o tradycje biskupiańskie. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Dzięki dekoracjom, rekwizytom, strojom i pomysłowości pań prowadzących zajęcia, dzieci były wprost zachwycone podróżą do tak bliskiej, a zarazem dalekiej im Biskupizny.
Turniej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”
Finał Wielkopolski – Grodzisk Wlkp., dnia 11 i 13 kwietnia 2015 r.

W tegorocznym finale Wielkopolski turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” naszą szkołę reprezentowały aż trzy drużyny: chłopcy w kategorii U8 (1 klasa SP), chłopcy U10 (3 klasa SP) oraz dziewczęta w kategorii U10. 
Odsłon artykułów:
942974