Odwozy uczniów klas I-III w dniach 22-26 02.2021 r.

     W dniach 22 - 26 lutego br. (poniedziałek-piątek) uczniowie klas IIb, IIc, IIIb i IIIc będą brali udział w zajęciach projektowych w Małym Koperniku. W związku z tym wydłuży się pobyt tych klas w szkole i musi nastąpić zmiana w odwozach. Plan dowozów do szkoły nie ulegnie zmianie.

     W załączeniu znajduje się plan odwozów uczniów w dniach 22-26 lutego 2021 r.

Badminton dla chętnych

     Gminna Akademia Sportu w Krobi zaprasza uczniów klas III-VIII na treningi badmintona.

     Pierwsze spotkania w dniach 23 lutego i 2 marca br. o godz. 17:00 w małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Krobi (wejście od strony boiska szkolnego)

Zajęcia prowadził będzie pan Włodzimierz Sikorski

tel. 665 357 648.

 

 

Odwozy uczniów klas I-III w dniach 17-19 luty 2021 r.

     Od dnia 17 lutego br. (środa) uczniowie klas I-III rozpoczną zajęcia w Małym Koperniku. W związku z tym wydłuży się pobyt niektórych klas w szkole i musi nastąpić zmiana w odwozach. Plan dowozów do szkoły nie ulegnie zmianie.

     W załączeniu znajduje się plan odwozów uczniów w dniach 17-19 lutego 2021 r.

Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników

Dnia 28 stycznia 2021 r. odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na czytelników szkolnej biblioteki. Ze względu na obostrzenia sanitarne miało inny charakter niż dotychczas. Bibliotekarki przeprowadziły je w każdej klasie pierwszej oddzielnie. Uczniowie dowiedzieli się jak należy korzystać ze zbiorów biblioteki oraz wysłuchali próśb książek. Aktywnie uczestniczyli w pogadance na temat korzyści płynących z czytania. Następnie nadszedł najważniejszy moment uroczystości, w którym, galowo ubrani pierwszoklasiści, złożyli przyrzeczenie. Zapewnili, że zawsze będą szanować książki i właściwie traktować obowiązki czytelnika. W ten sposób zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników szkolnej biblioteki. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy uczeń otrzymał zakładkę do książki oraz list do rodziców z prośbą, by pomagali swoim pociechom w doskonaleniu nauki czytania. Ponadto w ramach kampanii społecznej "Mała książka-wielki człowiek" świeżo mianowani czytelnicy dostali w prezencie edukacyjną wycinankę oraz książkę "Pierwsze abecadło", wdaną przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na ręce wychowawczyń przekazane zostały pamiątkowe dyplomy oraz prośby książki, które mogą znaleźć swoje miejsce na klasowych gazetkach. Spotkania w klasach miały ciepły, kameralny charakter. Dzieci chętnie brały udział w rozmowie i wykazywały zainteresowanie wydarzeniem. Zabrakło jedynie tradycyjnego przedstawienia przygotowywanego przez młodych aktorów. Po pasowaniu pierwszoklasiści przybyli do biblioteki na pierwsze wypożyczanie.

Attachments:
Download this file (pasowanie1.jpg)pasowanie1.jpg[ ]2301 kB
Download this file (pasowanie2.jpg)pasowanie2.jpg[ ]2250 kB
Download this file (pasowanie3.jpg)pasowanie3.jpg[ ]2274 kB
Download this file (pasowanie4.jpg)pasowanie4.jpg[ ]2252 kB
Download this file (pasowanie5.jpg)pasowanie5.jpg[ ]2137 kB
Download this file (pasowanie6.jpg)pasowanie6.jpg[ ]2189 kB
Download this file (pasowanie7.jpg)pasowanie7.jpg[ ]2482 kB
Download this file (pasowanie8.jpg)pasowanie8.jpg[ ]2958 kB
Download this file (pasowanie9.jpg)pasowanie9.jpg[ ]2216 kB

Regulamin przyznawania stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe

      Od tego roku kalendarzowego zmienił się regulamin przyznawania stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe. 

     Nowy regulamin w załączeniu.

     

 
Odsłon artykułów:
1363234