Wpisany przez Danuta Szal
czwartek, 08 grudnia 2016 20:05
Sukcesy recytatorów

17 listopada odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV - VI SP i gimnazjum. Spośród 22 uczestników ze szkoły podstawowej tegorocznymi laureatami zostali:
I miejsce - Antonina Olejnik z kl. IV c
II miejsce - Kacper Huchrak  z kl. V b
III miejsce - Maria Andrzejewska z kl. V b
Wśród gimnazjalistów I miejsce zdobyła Marcelina Urbańska z kl. II C, II miejsce zajęła Sandra Balcerek z  kl. II B, natomiast III miejsce - Agata Paikert z kl. III C.

22 listopada w Pudliszkach w finale Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem: "Świat oczami wspólczesnych", jak co roku, bardzo ładnie zaprezentowali się nasi uczniowie.
W kategorii klas IV - VI  Antonina Olejnik zajęła III miejsce, a Kacper Huchrak zdobył wyróżnienie.
W gronie gimnazjalistów III miejsce zajęła Sandra Balcerek, natomiast zwyciężyła Marcelina Urbańska, zdobywając jednocześnie tytuł Recytatora Roku 2016.

27 listopada nasi recytatorzy ( 1 reprezentant ze szkoły podstawowej i 1 z gimnazjum) uczestniczyli w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Kaspra Miaskowskiego, który tym razem odbył się w Smogorzewie. Również ten wyjazd był owocny, bowiem wśród gimnazjalistów wyróżnienie zdobyła Sandra Balcerek, a Łukasz Łysakowski z klasy VI a zajął III miejsce.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!