Wpisany przez Maria Giera
czwartek, 08 grudnia 2016 20:00
Biskupianie śpiewają, tańczą i …

świetnie grają w kręgle. Można było przekonać się o tym podczas wycieczki do Bowling – Bilard Club w Gostyniu. Dzieci ze Szkolnego Zespołu Biskupiańskiego spędziły popołudnie na sportowo, grając w kręgle. Obsługa kręgielni zaprezentowała dzieciom sposób korzystania z toru oraz metodę elektronicznego rejestrowania wyników każdego rzutu. Podczas pobytu w kręgielni dzieci doskonale się bawiły i włożyły wiele wysiłku, aby uzyskać jak najwięcej punktów dla swojej drużyny. Zadanie wymagało od nich umiejętności znalezienie właściwej postawy i techniki rzutu. Choć trochę bolały ręce, towarzyszył im dobry humor i zadowolenie. Współzawodnictwo na torze okazało się świetną zabawą i przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.