Aktualności
- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 30 marzec 2016 17:46
- Sylwia Wałkiewicz
Spis treści
Strona 2 z 3
Wspaniałe wyniki w nauce nagrodzone!
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Krobi wręczono uczniom stypendia za wyniki w nauce za I półrocze w roku szkolnym 2015/2016. Uchwała w tej sprawie została podjęta już w lutym, natomiast dzisiaj zaproszono na obrady sesji i nagrodzono 67 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Krobia. Warunkiem otrzymania stypendium było uzyskanie na koniec I półrocza średniej ocen minimum 5,3 oraz wzorowego zachowania. Z naszej szkoły tak wspaniałe wyniki osiągnęło aż 43 uczniów:
z klasy 4b:
Kacper Huchrak
Kornelia Kaczmarek
Marta Siemowska
z klasy 4c:
Kamil Dykcik
Adam Hoska
Zofia Karolczak
Wiktor Skorupka
z klasy 5a:
Wojciech Kempiak
Łukasz Łysakowski
Aleksandra Michalska
Anna Pazoła
Marcin Śmierzchała
z klasy 5b:
Aleksandra Ławniczak
Klaudia Łuczak
Aleksander Wajs
z klasy 5c:
Adrian Andrzejewski
Kacper Ratajczak
Jagna Skorupka
Zofia Wałkiewicz
z klasy 6a:
Łukasz Glura
Weronika Majewska
Patryk Pierzchlewicz
z klasy 6b:
Zofia Jędryczka
Mikołaj Smektała
Daria Stochaj
Wiktoria Wencel
Agata Wenderska
Ziemowit Żołędziowski
z klasy 6c:
Szymon Karolczak
z klasy 1A Gim:
Wiktoria Andrzejewska
Jagoda Kubacka
z klasy 1B Gim:
Maja Giera
z klasy 1C Gim:
Wiktor Dudka
Marcelina Urbańska
z klasy 2A Gim:
Maria Andrzejewska
Katarzyna Czwojda
Bernadeta Gorzkiewicz
Weronika Jeż
Julia Michalska
z klasy 2B Gim:
Zofia Andrzejewska
z klasy 3A Gim:
Magdalena Rudyńska
Katarzyna Skrzypczak
z klasy 3B Gim:
Monika Lisiecka
Kacper Huchrak
Kornelia Kaczmarek
Marta Siemowska
z klasy 4c:
Kamil Dykcik
Adam Hoska
Zofia Karolczak
Wiktor Skorupka
z klasy 5a:
Wojciech Kempiak
Łukasz Łysakowski
Aleksandra Michalska
Anna Pazoła
Marcin Śmierzchała
z klasy 5b:
Aleksandra Ławniczak
Klaudia Łuczak
Aleksander Wajs
z klasy 5c:
Adrian Andrzejewski
Kacper Ratajczak
Jagna Skorupka
Zofia Wałkiewicz
z klasy 6a:
Łukasz Glura
Weronika Majewska
Patryk Pierzchlewicz
z klasy 6b:
Zofia Jędryczka
Mikołaj Smektała
Daria Stochaj
Wiktoria Wencel
Agata Wenderska
Ziemowit Żołędziowski
z klasy 6c:
Szymon Karolczak
z klasy 1A Gim:
Wiktoria Andrzejewska
Jagoda Kubacka
z klasy 1B Gim:
Maja Giera
z klasy 1C Gim:
Wiktor Dudka
Marcelina Urbańska
z klasy 2A Gim:
Maria Andrzejewska
Katarzyna Czwojda
Bernadeta Gorzkiewicz
Weronika Jeż
Julia Michalska
z klasy 2B Gim:
Zofia Andrzejewska
z klasy 3A Gim:
Magdalena Rudyńska
Katarzyna Skrzypczak
z klasy 3B Gim:
Monika Lisiecka
Na zakończenie przewodnicząca Komisji Oświaty i Spraw Społecznych, pani Genowefa Skrobała pogratulowała uczniom, rodzicom i dyrektorom szkół tak wspaniałych wyników i wyraziła nadzieję na ponowne spotkanie w tak licznym gronie podczas wręczania kolejnych stypendiów za wyniki w nauce.
My również gratulujemy zdobytych wyróżnień, cieszymy się, że naszą szkołę reprezentowało tak wielu uczniów i zachęcamy pozostałych do wytężonej pracy.
My również gratulujemy zdobytych wyróżnień, cieszymy się, że naszą szkołę reprezentowało tak wielu uczniów i zachęcamy pozostałych do wytężonej pracy.