Wpisany przez szymon
piątek, 10 czerwca 2011 00:00

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w piłce siatkowej

W dniu 3 marca 2011 r. w Jutrosinie uczniowie klasy VIa Zespołu Szkoły Podstawowej im. prof. J. Zwierzyckiego i Gimnazjum w Krobi wywalczyli we wspaniałym, sportowym stylu wicemistrzostwo regionu leszczyńskiego w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Bezkonkurencyjnie pokonali w swej grupie zespoły chłopców  ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie, ze Szkoły Podstawowej w Racocie i Szkoły Podstawowej w Jutrosinie. Dopiero w finale ulegli drużynie ze Szkoły Podstawowej w Gostyniu i to w tie breaku. Drużyna wystąpiła w składzie: Szymon Kędziora (kapitan), Jan Prauziński, Mateusz Górkowski, Wiktor Sikorski, Konrad Kmiecik, Damian Jakubczak, Aleksander Sławiński, Eryk Moryson. Chłopców do rozgrywek przygotowali nauczyciele: Anna Nalborska i Sławomir Gembiak.

Zapraszamy do oglądnięcia fotogalerii z tego wydarzenia