Zwiedziliśmy jedną z aren EURO 2012
  
28 marca grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką Pana Dariusz Kreczmera oraz Pana Mariusza Dudy udała się na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu była przyszła arena EURO 2012 stadion piłkarski na którym swoje mecze ligowe rozgrywa KKS Lech Poznań.
W tym dniu uczestnicy wyjazdy zapoznali się z pięknym stadionem miejskim oraz jako widzowie wzięli udział w pojedynku o mistrzostwo ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Górnikiem Zabrze.


Sam obiekt przy ul. Bułgarskiej zrobił na naszych uczniach ogromne wrażenie. W ich wypowiedziach było słychać głosy zachwytu i podziwu które spotęgowały się jeszcze bardziej po wejściu na sam stadion. Tam wielotysięczny tłum kibiców który podczas meczu dopingował drużynę gospodarzy dopełnił całości piękna tej sportowej areny.
Ogromne emocje podczas pojedynku ligowego który zakończył się zwycięstwem drużyny poznańskiej , długo nie mogły opaść i aż do samej Krobi w autobusie słychać było śpiewy i okrzyki „kolejorz, kolejorz ……”(zdjęcia w galerii)

 Odsłon artykułów:
1558526