Tradycje szkolne na Wielkanoc

Każde Święta mają w sobie jakiś urok i czar, wypełniają nas dobrymi emocjami. Na bazie tych przeżyć Samorząd Uczniowski corocznym zwyczajem przygotował Konkurs z okazji zbliżającej się Wielkanocy na Koszyczek Wielkanocny.  Zadaniem dla uczniów klas IV-VI SP i I-III Gimnazjum  było przygotować i samodzielnie wykonać ozdoby wiosenno-wielkanocne.  Dla uczestników ważne było zachowanie tradycji, zastosowanie odpowiedniej kolorystyki i estetyki, a także odpowiednie wykończenia.
Oczywiście Koszyczki były jeszcze w tym dniu, tj. 4 kwietnia bez zawartości.
Komisja, w składzie pan wicedyrektor Krzysztof Kasperczak, pani pedagog Katarzyna Górkowska, pani bibliotekarka Justyna Matusiak wyłoniła jako zwycięzców klasę III B
Gimnazjum oraz IV b ze Szkoły Podstawowej. Nagrody ufundował Samorząd Uczniowski. Wszystkim zaangażowanym oraz laureatom dziękujemy i gratulujemy.