MISTRZOSTWA REJONU LESZNO W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW 
RAWICZ 2011/2012

 

Nasi uczniowie odniesli duży sukces wygrywając turniej Rejonu Leszno i awansowali    do finału Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy składali się z uczniów klasy sportowej / VIc / którzy przygotowywali się do udziału w turnieju od IV klasy.
 


W zawodach udział wzięły najlepsze drużyny ze swoich powiatów:


1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie
2. Szkoła Podstawowa nr 5 w Lesznie
3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie
4. Szkoła Podstawowa w Krobi
5. Szkoła Podstawowa nr 6 w Rawiczu

Po eliminacjach grupowych nasza drużyna spotkała się w finale z drużyną z Wolsztyna.
FINAŁ :
 KROBIA : WOLSZTYN -  2 : 0 W SETACH ,  PUNKTY  25 : 12 , 25 : 12

Ostateczna kolejność:

1. m. SP Krobia
2. m. SP nr3 Wolsztym
3. m. SP nr6 Rawicz
4. m. SP nr5 Leszno
5. m. SP nr 4 Koscian

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Mikołaj Nele
2. Paweł Peśla
3. Maksymilian Duda
4. Szymon Turczyński
5. Jakub Busz
6. Jan Jurkowski
7. Kacper Linkowski
8. Dawid Kaczmarek
9. Filip Szymkowiak
10. Jakub Bartkowiak

Uczniowie z naszej szkoły przewyższali poziomem wyszkolenia swoich kolegów z innych szkół rejonu Leszno, oczym świadczą wyniki spotkań ( szczegółowe wyniki spotkań oraz zdjęcia z turnieju w załącznikach )
Na uwagę zasługuje umiejętność podejmowania właściwych decyzji taktycznych w trakcie gry, sposób zachowania w polu gry i poza nim, tworząc atmosferę do rozwijania swoich umiejętności i odnoszenia sukcesów w siatkówce.

 

 

 
Odsłon artykułów:
1558520