"Strzelecki Turniej Mikołajkowy" 
        

 
          W dniu 5 grudnia 2011 r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi odbył się „Strzelecki Turniej Mikołajkowy” dla chętnych uczniów naszej szkoły. Organizatorami turnieju byli: mjr Ireneusz Dechnik oraz nauczyciele pan Maciej Lewandowicz i Dariusz Kreczmer. W turnieju brali udział uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej i I – III Gimnazjum. Każdy uczestnik oddał po 10 strzałów do tarczy. Do punktacji liczone było siedem najlepszych strzałów.
 
 
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsze wyniki uzyskali:
 
Szkoła Podstawowa
 
Dziewczyny
1. Iwona Bzdęga
2. Wiktoria Gorynia
3. Julia Frączek
 
Chłopcy
1. Dominik Jankowiak
2. Jakub Majewski
3. Sebastian Ciesielski
 
Gimnazjum:
 
Dziewczyny
1. Klaudia Tomczak
2. Joanna Nele
3. Milena Dziedzic
 
Chłopcy
1. Szymon Mendel
2. Aleksander Polowczyk
3. Michał Muszkieta
 

Tradycyjnie, po zakończeniu strzelania, odbyło się podsumowanie imprezy oraz wręczenie dyplomów. Kolejne zawody strzeleckie odbędą się w naszej szkole podczas ferii zimowych. Będą to eliminacje szkolne, które wyłonią 4 trzyosobowe zespoły. Uczniowie ci wspólnie z opiekunami reprezentować będą naszą szkołę podczas X Gminnego Turnieju Strzeleckiego, który w roku 2012 odbędzie się w Pudliszkach.

Zdjęcia z do obejrzenia w galerii.

 Odsłon artykułów:
1531715