12 Poznań Maraton
 
altUczniowie naszej szkoły już po raz trzeci kibicowali maratończykom w Poznaniu. 12 poznański  Maraton w tym roku był rekordowy z powodu ilości biegaczy, którzy ukończyli wyznaczoną trasę oraz z powodu najlepszego czasu znów należącego do znanego nam Kenijczyka. Klasa  sportowa VI c wraz z kilkoma uczniami z innych klas udała się w ten niedzielny poranek do Poznania, aby kibicować, szczególnie Maratończykom z naszej gminy. Potrafią to świetnie robić, ponieważ organizatorzy Maratonu dostrzegli trud i zaangażowanie dzieci i nauczycieli. Po raz kolejny zostali wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepiej Kibicującą Szkołę. Jak można nie zauważyć barwnych transparentów, chorągiewek, czapek, szalików, a przede wszystkim dodrze bawiących się młodych ludzi,  dla których sport nawet jeśli jest się w roli kibica to super zabawa i wypełnianie antycznej zasady „ W zdrowym ciele, zdrowy duch”.Odsłon artykułów:
1230634