Konkurs Wiedzy o Patronie

15 marca 2022 r. w klasach trzecich, szóstych i ósmych został przeprowadzony przez p. Magdalenę Andrzejewską
i p. Justynę Matusiak I etap - pisemny Konkursu Wiedzy
o Patronie.  W konkursie wzięło udział 81 uczniów klas trzecich, 19 uczniów klas szóstych oraz 86 uczniów klas ósmych. Uzyskanie 70% punktów w tym etapie konkursu jest równoznaczne ze spełnieniem warunku regulaminu zdobywania Odznak Patrona dotyczącego udziału w Konkursie Wiedzy o Patronie. Wyniki uzyskane przez poszczególnych uczniów zostały przekazane wychowawcom klas.

Uczniowie, którzy uzyskali największą ilość punktów w swoich grupach wiekowych współzawodniczyli w finale Konkursu Wiedzy
o Patronie, który odbył się 25 marca dla klas ósmych, a 28 marca dla klas trzecich w czytelni biblioteki szkolnej. Odpowiadali oni na bardzo szczegółowe pytania dotyczące życia i działalności naszego Patrona – prof. Józefa Zwierzyckiego. Konkurs przeprowadziła
p. Justyna Matusiak, a zmagania finalistów oceniała komisja
w składzie: p. dyr. Krzysztof Kasperczak,  p. Katarzyna Józefiak - pedagog oraz p. Magdalena Andrzejewska - bibliotekarka. Wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy za udział,
a w dniu 14 maja, podczas obchodów Święta Patrona, laureaci otrzymają nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

W finale klas ósmych udział wzięli: Zofia Rejek, Nikola Andrzejewska, Amelia Balcerek, Karolina Idczak, Oliwia Bryl, Joanna Ratajczyk, Weronika Przybył, Mateusz Tatarek, Martyna Nowacka, Aleksandra Walczak. Natomiast w finale klas trzecich: Aleksandra Łąkowska, Adam Bartkowiak, Kaja Puślednik, Maja Czarniecka, Zofia Sarbinowska, Zuzanna Matysiak, Mateusz Wylęga, Zofia Ciesielska, Nikodem Sobczyński, Gabriela Glinkowska, Alicja Włodarczyk, Rita Sławińska.

W tegorocznej edycji konkursu laureatami zostali:
- w klasach ósmych
I miejsce – Oliwia Bryl
II  miejsce – Zofia Rejek
III miejsce – Amelia Balcerek
- w klasach trzecich
I miejsce – Zofia Sarbinowska
II miejsce – Kaja Puślednik
III miejsce – Aleksandra Łąkowska

Wszystkim finalistom, a szczególnie laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Attachments:
Download this file (IMG_9643.JPG)IMG_9643.JPG[ ]3665 kB