KONKURS WIEDZY O PATRONIE

W tym roku odbyła się w naszej szkole 40. edycja Konkursu Wiedzy
o Patronie
. Wzorem lat ubiegłych konkurs miał dwa etapy. W I etapie udział wzięli niemal wszyscy uczniowie klas III, VI i VIII.

Eliminacje w klasach trzecich odbyły się stacjonarnie – uczniowie odpowiadali pisemnie na pytania dotyczące życia i działalności Józefa Zwierzyckiego oraz historii szkoły.
I etap konkursu w klasach VI i VIII ze względu na obowiązującą naukę zdalną, wyjątkowo w tym roku, odbył się on-line na testportalu.
Z każdej grupy wiekowej do finału zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali największą ilość punktów. Byli to:

z klas III: Mateusz Bujak, Rozalia Jankowska, Jakub Gronowski, Lena Daniszkowicz, Stanisław Szpurka, Antoni Andrzejewski, Jan Selwod, Maria Przybylska, Bartosz Adamańczyk, Julia Piotrowiak, Jan Szpurka, Alan Kaliński

z klas VI: Emilia Nowak, Karol Smektała, Iwona Stanisławska, Laura Andrzejewska, Maria Rejek, Mateusz Kubiak, Olivier Kuryłas, Mikołaj Bartz, Maksymilian Kasprzak, Aleksander Olejnik

z klas VIII: Martyna Talarczak, Stanisław Rozmiarek, Lena Kordek, Aleksandra Piechocka, Antonina Olejnik, Zofia Selwod, Wiktoria Fórmanowska, Daniel Bzdęga, Wiktoria Kasprzak, Antonina Tajbel.

Finał konkursu odbył się z zachowaniem reżimu sanitarnego w dużej sali gimnastycznej. Zmagania klas VI i VIII, 16 marca, oceniała komisja w składzie: p. dyr. Michał Ratajczyk, p. Katarzyna Górkowska i p. Magdalena Andrzejewska. Współzawodnictwo uczniów klas III oceniała 19 marca komisja w składzie:
p. dyr. Krzysztof Kasperczak, p. Agnieszka Jaraczewska i p. Magdalena Andrzejewska. Konkursy przeprowadziła p. Justyna Matusiak.

Laureatami tegorocznego Konkursu Wiedzy o Patronie zostali:

W kl. III:
            - I miejsce      -  Mateusz Bujak i Jakub Gronowski
            - II miejsce     -  Stanisław Szpurka
            - III miejsce    -  Maria Przybylska

W kl. VI:
            - I miejsce      -  Emilia Nowak
            - II miejsce     -  Karol Smektała
            - III miejsce    -  Mateusz Kubiak

W kl. VIII:
            - I miejsce      -  Martyna Talarczak
            - II miejsce     -  Lena Kordek
            - III miejsce    -  Zofia Selwod

Wszyscy uczniowie biorący udział w Finale Konkursu Wiedzy o Patronie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz punkty dodatnie z zachowania.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców laureaci otrzymają na uroczystości
z okazji Święta Patrona.

Wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom serdecznie GRATULUJEMY!!!

Attachments:
Download this file (IMG_6665.JPG)IMG_6665.JPG[ ]2872 kB