KONKURS PLASTYCZNY "ANIOŁY"

W grudniu ogłosiliśmy konkurs plastyczny on-line dla uczniów klas I-III pt. „Anioły”.

Motto przewodnie konkursu brzmiało: „Przyjaciele są jak  ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”

Tematem pracy konkursowej było wykonanie Anioła  w dowolnej technice plastycznej, według własnego pomysłu, nadanie mu imienia i określenie roli jaką ma spełniać w życiu dzieci. Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy 68 przepięknych prac dzieci i podziwialiśmy ich zdolności, kreatywność. Poczuliśmy klimat zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia. Dokonanie wyboru najładniejszych prac okazało się wielkim wyzwaniem.                                          Kierując się określonymi w regulaminie kryteriami Jury w składzie : Panie Hanna Hoska, Agata Bryl i Katarzyna Górkowska nagrodziło i wyróżniło prace:

I miejsce  - Adam Krzyżostaniak kl. II a

II miejsce  - Iga Sławecka kl. I a

III miejsce - Aleksandra Podbucka kl. I b

Julia Piotrowiak kl. III a

Mikołaj Czwojda kl. I c

Wojciech Szolek kl. I a

Uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i wykonaną pracę. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy sukcesu! Dziękujemy  Pani inspektor ds. uzależnień Barbarze Gryczce za okazane zainteresowanie i wsparcie.

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz opieki i poczucia bliskości Naszych Aniołów.

Pedagodzy szkolni

1512035