Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 r.

Dnia 1 września 2020 r. uczniowie przychodzą do szkoły na wyznaczone godziny i czekają na wychowawców przed wyznaczonymi wejściami do szkoły. Wychowawcy klas wychodzą po swoich uczniów i spotykają się z nimi w wyznaczonych salach lekcyjnych (spotkania z wychowawcami klas IV-VIII mogą też, jeżeli pozwoli na to pogoda, odbyć się na boisku szkolnym).

W przypadku odpowiedniej pogody (decyzja podjęta zostanie 1 września) uczniowie klas I wraz z rodzicami zbiorą się na boisku szkolnym i o godz. 8:00 odbędzie się krótkie spotkanie z Dyrektorem szkoły, po którym uczniowie z wychowawcami przejdą do wyznaczonych sal w szkole (przejście na boisko szkolne bramą przy bloku nauczycielskim lub bramą przy siłowni).

Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego odprawiona zostanie w kościele pw św. Mikołaja w Krobi o godz. 9:00.

Uczniów klas I-III, po spotkaniach w klasach, oraz dojeżdżających uczniów z klas IV-VI wychowawcy klas zaprowadzają do kościoła, a po mszy świętej uczniów dojeżdżających przyprowadzają do szkoły.

Klasy I - godz. 8:00

• klasa Ia - wejście od bloku,
  • klasa Ib - wejście główne,
  • klasa Ic - wejście od parkingu rowerowego.

Klasy II-III - godz. 8:15

• klasa IIa, IIIa - wejście od bloku,
  • klasy IIc, IId, IIIc - wejście główne,
  • klasy IIb, IIIb - wejście od parkingu rowerowego.

Uczniowie dojeżdżający z klas II i III czekają na wychowawców klas w świetlicy szkolnej.

Klasy IV-VI - godz. 10:00

• klasy VIa, VIb, VIc - wejście od bloku,
  • klasy IVb, IVd, Va - wejście główne,
  • klasy IVa, IVc, VId - wejście od parkingu rowerowego.

Klasy VII-VIII - godz. 12:00

• klasy VIId, VIIIb - wejście od bloku,
  • klasy VIIa, VIIb, VIIIc - wejście główne,
  • klasy VIIc, VIIIa - wejście od parkingu rowerowego.

Plan dowozów z załączeniu.