PÓŁKOLONIE 2019

Szanowni Państwo

Poniżej w załaczniku przedstawiamy harmonogram zajęć w ramach I turnusu półkolonii, które będą odbywać się w naszej szkole w dniach 24-28 VI br. Państwa dzieci w ramach zajęć codziennie będą otrzymywać, drugie śniadanie oraz  ciepły posiłek – obiad na koniec dnia.

Równocześnie informujemy, żę zaplanowany drugi turnus w dniach 1-5 VII br. zostaje odwołany ze względu na małą ilość zgłoszeń. Informujemy również, że z tego powodu istnieje dodatkowa możliwośc zapisania dzieci  na I turnus do dnia jego rozpoczęcia czyli 24 czerwca br.

Zwroty wpłaconych środków za drugi turnus dokonywane są w księgowości SP w Krobi u pani I.Kreczmer

Attachments:
Download this file (harmonogram I tydzien.pdf)harmonogram I tydzien.pdf[ ]120 kB