Uczniowie naszej szkoły laureatami
"Wielkanocnego Konkursu z Jajem"

Dnia 5 kwietnia 2019 r. odbyło się podsumowanie "Wielkanocnego Konkursu z Jajem" zorganizowanego przez Gostyński Ośrodek Kultury  "Hutnik". Celem konkursu było kultywowanie wielkanocnych tradycji, rozwijanie wyobraźni twórczej i poszukiwanie różnorodnych rozwiązań artystycznych. Na konkurs wpłynęło 236 pisanek oraz  320 kartek, a ich oceny podjęli się p. Irena Kędziora oraz p. Marek Ratajczyk - plastycy GOK. Jurorzy brali pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonywanych prac. Ważny był również ciekawy pomysł, kompozycja, kolorystyka oraz zgodność z tematem.

W gronie laureatów znaleźli się także uczniowie naszej szkoły. Maja Maślankowska z klasy 2d zdobyła nagrodę w kategorii wiekowej 5-8 lat. Natomiast w kategorii wiekowej 9-12 lat nagrodzona została praca Leny Kreczmer z klasy 2d i wyróżniona praca Alicji Kaczmarek z klasy 3a. 

Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Odsłon artykułów:
1120473