Sukces Kacpra Huchraka

Dnia 28 marca br.  w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu odbyła się I edycja konkursu powiatowego  GEOGRAFIA Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT  pod patronatem Burmistrza Gostynia.

Do konkursu przystąpiło 19 uczniów  klas VII i VIII z terenu powiatu gostyńskiego. Szkołę Podstawową w Krobi reprezentowało dwoje uczniów klasy siódmej Karol Humerski i Kacper Huchrak, którzy pod opieką pani Angeliki Kasprzak pilnie przygotowywali się pogłębiając wiedzę i rozwiązując zadania geograficzne. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z  zadań geograficznych, przy których niewątpliwie potrzebna była wiedza matematyczna. Nasz uczeń Kacper Huchrak zajął II miejsce, natomiast I i III miejsce przyznano uczniom ze Szkoły Podstawowej w Pępowie i Skoraszewicach.

Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody książkowe.  Gratuluję Kacprowi i pozostałym laureatom sukcesu życząc  powodzenia w kolejnej edycji konkursu.

1120492