“Szkoda ciebie na takie pato-tematy”

Klasy VII i VIII SP oraz III gim.

Dnia 2 kwietnia br. (wtorek) uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum w godz. 11:35-13:15 (5 i 6 lekcja) wezmą udział w happeningu “Szkoda ciebie na takie pato-tematy”. Podczas dużej przerwy uczniowie tych klas zostawiają plecaki w szafkach, a chłopcy, którzy nie jedzą obiadu, pomogą panu woźnemu ustawić ławki w małej sali gimnastycznej.

Po dużej przerwie uczniowie klas VII, VIII i III gim. zbierają się na boisku szkolnym, gdzie otrzymają transparenty i utworzą korowód, który przejdzie ze szkoły na rynek i z powrotem (przejście ulicami Krobi zabezpiecza policja).

Po powrocie uczniowie idą do małej sali gimnastycznej,  w której odbędzie się spotkanie z panią Hanną Jędrzejewską, terapeutką d/s. uzależnień.

Po spotkaniu lekcje odbywać się będą zgodnie z planem.