Dzieci mają „wielkie serca”

Samorząd Uczniowski wraz z Zespołem Opiekuńczym zorganizował w dniu 6 grudnia kolejną  szkolną akcję charytatywną „Serduszko za serce”.
     Jak co roku w tym dniu św. Mikołaj zbierał przyniesione przez uczniów słodycze. W zamian klasy otrzymywały serduszko, które zawisło na choince  w holu szkoły.
      Nasza świąteczna akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród społeczności szkolnej. Pełne kosze słodkości są dowodem na to, że dzieci potrafią dzielić się z innymi i mają „wielkie serca”.
   Zebrane słodycze zostały przekazane MGOPS w Krobi. Szkolni wolontariusze razem z opiekunem samorządu zaangażowali się w przygotowanie z zebranych słodyczy paczek . Udało się przygotować 90 słodkich upominków, które w piątek 21 grudnia zostaną rozdane potrzebującym podczas corocznego spotkania opłatkowego organizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Krobi.