Wpisany przez Ewa Poślednik
wtorek, 16 października 2018 09:48

Dla upamiętnienia 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości postanowiliśmy zebrać 100 przepisów kulinarnych, z których korzystają rodzice naszych uczniów i które stanowią tradycję naszego regionu. Przepisy zostały przyniesione przez uczniów, ale ich źródło pochodzenia nie jest znane. Część z nich jest kultywowana z dziada pradziada, ale część to nowe przepisy zaczerpnięte być może  z Internetu lub wytestowane przez młode pokolenie. Celem naszej akcji jest pokazanie jakie są upodobania mieszkańców gminy Krobia. Publikujemy przepisy na stronie internetowej szkoły ,aby wszyscy mogli z nich skorzystać i aby upamiętnić niezwykłą datę odzyskania wolności. Wolności, z której teraz możemy się wszyscy wspólnie cieszyć.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar