SUKCESY RECYTATORÓW
  Szkolny Konkurs Recytatorski już na stałe wszedł do kanonu imprez szkolnych. Młodzież doskonali umiejętności recytatorskie oraz rozwija swoją ekspresję i wrażliwość estetyczną. Komisja Konkursowa (p. Magdalena Andrzejewska, p. Danuta Szal, p. Jolanta Szlachetka) wytypowała laureatów.
  W kategorii szkoła podstawowa
I miejsce - Maria Andrzejewska - VIb
II miejsce - Weronika Przybył - IVd
III miejsce - Amelia Balcerek - IVa
  W kategorii gimnazjum
I miejsce - Marcelina Urbańska - IIIC
II miejsce - Sandra Balcerek - IIIB
III miejsce - Natalia Glapiak IIIC
  Uczennice reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Pudliszkach. Sukcesem okazał się występ Sandry Balcerek, która zajęła I miejsce i tytuł Recytatora Roku oraz dostała nagrodę za szczególne wrażenia artystyczne. W kategorii szkoła podstawowa Weronika Przybył otrzymała wyróżnienie.
Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
  26 listopada w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach odbył się XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kaspra Miaskowskiego, w którym II miejsce zajęła uczennica z naszej szkoły Zuzanna Nowak z kl. IIIA.
Gratulujemy!

Odsłon artykułów:
961173