Wpisany przez Justyna Matusiak
poniedziałek, 13 listopada 2017 19:12
SPOTKANIA Z RODZICAMI

9 listopada w sali gimnastycznej odbyły się zebrania ogólne dla rodziców, na których zostały poruszone dwie niezmiernie ważne sprawy: wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży oraz profilaktyka przemocy rówieśniczej. O wielkiej roli czytania mówiła pani Grażyna Turz – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Gostyniu. Temat przemocy rówieśniczej, a szczególnie działania w ramach projektu „Otwórz oczy – reaguj” przedstawiła p. Katarzyna Górkowska – pedagog szkolny. Na korytarzu przy szatniach przygotowana została wystawa książek pt.: „Biblioteka-Rodzicom”. Znalazły się na niej książki z księgozbioru naszej biblioteki i Biblioteki Pedagogicznej w Gostyniu, które mogą być pomocne w zapobieganiu lub rozwiązywaniu problemów wychowawczych lub edukacyjnych. Interesujące rodziców tytuły można wypożyczyć lub zamówić w naszej szkolnej bibliotece.