Wpisany przez Małgorzata Kasprzak
wtorek, 06 czerwca 2017 10:01
MUZYKA ŚWIATA

W dniu 21 maja 2017r, w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Krobi, odbył się koncert zatytułowany Muzyka Świata, którego wykonawcami  byli szkolny chór DoReMi oraz Dziecięco- Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Koncert był dedykowany wszystkim mieszkańcom Krobi i okolic, a w szczególności Mamom i Tatom w związku z ich nadchodzącymi świętami. Podczas koncertu DoReMi wykonało piosenki pochodzące z Indonezji, Ukrainy, Wielkiej Brytani, Francji, Afryki i Hiszpani. Wszystkie utwory wykonane były w językach danego regionu. Oczywiście podczas koncertu nie zabrakło też akcentów polskich. W jego drugiej części członkowie orkiestry zaprezentowali się najpierw solo, a następnie wspólnie wykonali utwory latyno- amerykańskie.