Aktualności

W załączniku podany jest harmonogram dowozów, w czasie egzaminów, dla klas 3 gimnazjum.

Zwiedziliśmy jedną z aren EURO 2012
  
28 marca grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką Pana Dariusz Kreczmera oraz Pana Mariusza Dudy udała się na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu była przyszła arena EURO 2012 stadion piłkarski na którym swoje mecze ligowe rozgrywa KKS Lech Poznań.
W tym dniu uczestnicy wyjazdy zapoznali się z pięknym stadionem miejskim oraz jako widzowie wzięli udział w pojedynku o mistrzostwo ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Górnikiem Zabrze.

Czytaj więcej: Zwiedziliśmy jedną z aren EURO 2012

W bibliotece
18 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu „Mój dzienniczek lektur” – urządzona została wystawa dzienniczków i wręczone nagrody. W konkursie ogłoszonym w zeszłym roku szkolnym podczas uroczystości pasowania klas I na czytelników biblioteki szkolnej udział wzięło 42 uczniów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i zakładki do książek. Laureaci: Anna Bartz, Jagoda Boguszyńska, Łukasz Glura, Sara Kreczmer, Szymon Musielski, Patryk Pierzchlewicz, Nina Roszkiewicz, Martyna Wojciechowska, Ziemowit Żołędziowski zostali nagrodzeni książkami.

Tradycje szkolne na Wielkanoc

Każde Święta mają w sobie jakiś urok i czar, wypełniają nas dobrymi emocjami. Na bazie tych przeżyć Samorząd Uczniowski corocznym zwyczajem przygotował Konkurs z okazji zbliżającej się Wielkanocy na Koszyczek Wielkanocny.

Czytaj więcej: Tradycje szkolne na Wielkanoc

Wiosenna parada uczniówz ZSPiG W Krobi

21 marca to wyjątkowy dzień w roku szkolnym, ale  tym razem uczniowie naszej szkoły jeszcze z większym impetem zaakcentowali radość z nadchodzącej Wiosny. Samorząd Uczniowski zorganizował wiosenną paradę dla wszystkich uczniów z ZSPiG w Krobi. Był to Konkurs na Najlepiej Przebraną, tematycznie  Klasę.

Czytaj więcej: Dzień Wiosny
Odsłon artykułów:
1681360