Aktualności

  Przewodnik po Gminie Krobia

Uczniowie klasy I C Gimnazjum w Krobi wraz z wychowawcą Ewą Poślednik w ramach realizacji projektu organizowanego przez OFEK, opracowali Przewodnik po Gminie Krobia. Jest on zaproszeniem na trzydniową wycieczkę do Krobi i okolic. Zapraszamy do obejrzenia naszego Przewodnika.
Attachments:
Download this file (Przewodnik po Gminie Krobia.pdf)Przewodnik po Gminie Krobia.pdf[ ]2437 kB
Polska Biega
Bieg Wiosny
Zadbaj o swój organizm
Krobia – Karzec 20 maja 2012 r.
            Nadeszła wiosna 2012 r. Czeka nas ważne wydarzenie – EURO 2012 ale najpierw spotkaliśmy się w Karcu. Pod hasłem „Zadbaj o swój organizm” spędziliśmy długie sportowe popołudnie.

Czytaj więcej: Bieg Wiosny

XVII Turniej im. Marka Wielgusa
Finał Wielkopolski
Drugie miejsce i król strzelców
Murowana Goślina – 12.05.2012 r.
            Marek Wielgus, który zginął w katastrofie lotniczej na Dominikanie, był znanym fotografikiem i działaczem sportowym. Wraz z Lesławem Ćmikiewiczem współtworzył Uczniowskie Kluby Sportowe oraz pierwsze turnieje mini piłki nożnej dla dzieci. Ku jego pamięci od lat jest organizowany turniej im. Marka Wielgusa, zrzeszający coraz liczniejsze grono młodych piłkarzy.

Czytaj więcej: XVII Turniej im. Marka Wielgusa.

W galerii opublikowane zostały zdjęcia z "Biegu wiosny 2012".
Jubileuszowe Święto Patrona 
W naszej szkole maj jest miesiącem szczególnym, bo poświęconym patronowi – profesorowi Józefowi Zwierzyckiemu. W tym okresie, w różnej formie przekazywana jest i utrwalana wiedza na temat życia i dokonań światowej sławy geologa. Najważniejszym i kulminacyjnym mementem obchodów dla całej społeczności szkolnej jest Święto Patrona, które w tym roku zbiegło się z pięknym jubileuszem – trzydziestolecia nadania szkole imienia.

Czytaj więcej: Jubileuszowe Święto Patrona
Odsłon artykułów:
1660075