Aktualności

XVII Turniej im. Marka Wielgusa
Finał Wielkopolski
Drugie miejsce i król strzelców
Murowana Goślina – 12.05.2012 r.
            Marek Wielgus, który zginął w katastrofie lotniczej na Dominikanie, był znanym fotografikiem i działaczem sportowym. Wraz z Lesławem Ćmikiewiczem współtworzył Uczniowskie Kluby Sportowe oraz pierwsze turnieje mini piłki nożnej dla dzieci. Ku jego pamięci od lat jest organizowany turniej im. Marka Wielgusa, zrzeszający coraz liczniejsze grono młodych piłkarzy.

Czytaj więcej: XVII Turniej im. Marka Wielgusa.

W galerii opublikowane zostały zdjęcia z "Biegu wiosny 2012".
Jubileuszowe Święto Patrona 
W naszej szkole maj jest miesiącem szczególnym, bo poświęconym patronowi – profesorowi Józefowi Zwierzyckiemu. W tym okresie, w różnej formie przekazywana jest i utrwalana wiedza na temat życia i dokonań światowej sławy geologa. Najważniejszym i kulminacyjnym mementem obchodów dla całej społeczności szkolnej jest Święto Patrona, które w tym roku zbiegło się z pięknym jubileuszem – trzydziestolecia nadania szkole imienia.

Czytaj więcej: Jubileuszowe Święto Patrona

Bukiet Wiosenny


Corocznym zwyczajem przed Świętem Patrona Szkoły Samorząd Uczniowski przeprowadza Konkurs na Najpiękniejszy Bukiet Wiosenny. Uczniowie przynoszą kwiaty z ogrodu, łąki, sadu, a nastepnie tworzą bukiety. Każdy bukiet jest przeznaczany na dekorację szkoły  podczas Święta.
 Oczywiście nie brakuje zdrowej rywalizacji wśód uczestników. W tym roku szkolnym przystąpili uczniowie w dwóch kategoriach: klasy 1-6 Szkoły Podstawowej oraz 1-3 Gimnazjum. Komisja w składzie pan dyrektor J. Czarnecki, pani Hanna Hoska oraz pani Iwona Ptak  zdecydowała o przyznaniu trzech pierwszych miejsc dla SP :
  • I miejsce klasa Vb
  • II miejsce klasa VIa
  • III miejsce klasa VIb.
Wśród gimnazjalistów zwycięzcami zostali:
  • I miejsce klasa IIIA
  • II miejsce klasa IIB
  • III miejsce klasa IIC

Wszystkim za aktywny udział bardzo dziękujemy i gratulujemy!
Nasza szkoła została zkwalifikowana do pilotażowego programu "Cyfrowa szkoła". Aby dowiedzieć się więcej kliknij na logooraz
Odsłon artykułów:
1635266