Aktualności

Z Wielgusa na Polska – Andora
Zajmując 2. miejsce w finale Wielkopolski XVII Turnieju im. Marka Wielgusa, otrzymaliśmy w prezencie od Polskiego Związku Piłki Nożnej bilety na mecz Polska – Andora. Ogromna radość. Rozpoczęliśmy przygotowania – koszulki w barwach narodowych, szaliki z napisem Polska i Gmina Krobia, farby do włosów, makijaż, flaga biało – czerwona z hasłem „Krobia” na białym tle. Wreszcie nadszedł dzień 2. czerwca i o 5.00 spotkała nas rzecz zupełnie nieoczekiwana.

Czytaj więcej: Z Wielgusa na Polska - Andora.

     III Ponadpowiatowa Spartakiada Sportów Obronnych w Borku Wlkp.

    Dnia 14 czerwca w Borku Wlkp. odbyła się III Ponadpowiatowa Spartakiada Spotów Obronnych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz Młodzieży Niepełnosprawnej. Nasi reprezentanci szkoły podstawowej w składzie: Iwona Bzdęga, Wiktoria Olejniczak, Jakub Busz i Adam Urbański zajęli III miejsce drużynowo a Iwona Bzdęga zajęła takie samo miejsce indywidualnie. W kategorii szkół gimnazjalnych zespół w składzie: Małgorzata Szymankiewicz, Milena Dziedzic, Aleksander Polowczyk i Michał Muszkieta zdobyli I miejsce a Milena Dziedzic została najwszechstronniejszą zawodniczką w tej samej kategorii. Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom! 
Pomimo deszczu wszyscy bardzo dobrze się bawili i wywieźli z gościnnego Borku wspaniałe wspomnie
nia.
 


W załączniku znajduję się komunikat w sprawie kiermaszu podręczników na rok szkolny 2012/2013.
Attachments:
Download this file (Kiermasz - komunikat.pdf)Kiermasz - komunikat.pdf[ ]138 kB
Gminny Konkurs Matematyczny.
Dnia 11.06.2012r. w gimnazjum w Krobi odbyła się I edycja Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki i fizyki uczący w zespole SPiG w Krobi. Do wzięcia udziału w tym konkursie zostali zaproszeni uczniowie ze szkół gminy Krobia oraz uczniowie z Gostkowa. Przez 90 minut młodzi matematycy zmagali się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi o różnej skali trudności.Laureatami konkursu zostali.

I miejsce-Natalia Talarczak-uczeń gimnazjum w Krobi
II miejsce-Piotr Łoniewski- uczeń gimnazjum w Krobi
III miejsce-Mateusz Kaczmarek-uczeń gimnazjum w Starej Krobi

Uczniowie otrzymali cenne nagrody ufundowane przez : Radę Rodziców, firmę PRZEMKOST oraz Urząd Gminy. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy kubek. Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w przyszłym roku.
                                            
                                                                                                  Organiza
torzyOdsłon artykułów:
1635319