Aktualności

Międzynarodowy dzień wolontariatu  i podsumowanie projektu „Młodzi Aktywni” z Nami w rolach głównych
 
18 grudnia w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi, odbyły się gminne obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, połączone z podsumowaniem projektu „ Młodzi Aktywni” , realizowanego przez Stowarzyszenie „ Ziemia Krobska” w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
 

Czytaj więcej: Międzynarodowy dzień wolontariatu i podsumowanie projektu „Młodzi Aktywni” z Nami w rolach głównych

SUKCES MAŁYCH RECYTATORÓW

29 listopada 2012r. w Domu Strażaka w Pudliszkach odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "W świecie magii, w świecie fantazji". Naszą szkołę w kategorii klas I- III reprezentowali: Zofia Wałkiewicz, Klaudia Pospiech i Łukasz Łysakowski.
I miejsce i tytuł Recytatora Roku 2012 zdobył Łukasz Łysakowski. II miejsce przyznano Klaudii Pospiech.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!


Podwójnie wyróżnieni………………..
 
W poniedziałek  10 grudnia w Gostyniu rozstrzygnięto piątą edycje konkursu na „wolontariusza  roku powiatu gostyńskiego”. Tym razem jedną z piętnastu nominowanych do tej nagrody była nauczycielka biologii z naszej szkoły - Pani Longina Pietrzak. Jej działalność  została doceniona przez kapitułę konkursu i nagrodzono ją specjalnych wyróżnieniem.

Czytaj więcej: Podwójnie wyróżnieni………………..

Finał IX Powiatowego Konkursu Piosenki „Śpiewać każdy może”
 
     Dnia 2 grudnia 2012 r. w Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi odbył się finał Powiatowego Konkursu Piosenki  „Śpiewać każdy może”. Jego organizatorami byli: Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi oraz Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi.
W finale wzięło udział  zgromadził 28 wykonawców z 6 gmin powiatu gostyńskiego, wyłonionych w eliminacjach gminnych. Konkurs rozegrano w trzech kategoriach wiekowych. Ich wykonania oceniało jury w składzie: pani Marzena Mizgalska – przewodnicząca, pani Lidia Wytykowska – członek, pani Hanna Ratajczyk – członek.
 

Czytaj więcej: Finał IX Powiatowego Konkursu Piosenki "Śpiewać każdy może"
Odsłon artykułów:
1635277