Szanowni rodzice,

nie wszyscy uczniowie mają aktywne konta w Librusie. Dla rodziców tych osób przygotowałem formularz, który proszę wypełnić. W ciągu 24 godzin na podane przez Państwa adresy e-mail, zostaną przesłane loginy i hasła dzieci.

Link do formularza znajduje się tutaj

 

      SUKCES KAROLA !

              Dnia 10 marca 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu odbyła się II edycja konkursu powiatowego  GEOGRAFIA Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT  pod patronatem Burmistrza Gostynia.

       Do konkursu przystąpiło 19 uczniów  klas VII i VIII z terenu powiatu gostyńskiego. Szkołę Podstawową w Krobi reprezentowało dwoje uczniów klasy ósmej Karol Humerski i Kacper Huchrak, którzy pod opieką pani Angeliki Kasprzak pilnie przygotowywali się pogłębiając wiedzę i rozwiązując zadania geograficzne. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z  zadań matematycznych  i zadań geograficznych,które dominowały  i  niewątpliwie potrzebna była przy ich rozwiązaniu  wiedza matematyczna. Nasz uczeń Karol Humerski zajął II miejsce, podobnie jak w ubiegłorocznej edycji Kacper Huchrak, który także zajął II miejsce. 

Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.  Gratuluję Karolowi i już teraz zapraszam innych uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

                                                                    

Plan dowozu uczniów Szkoły Podstawowej w Krobi w dniach 12-13 marca 2020 r. w załączeniu.
Odsłon artykułów:
1512040