Aktualności

              TURNIEJ  PIŁKI  SIATKOWEJ  "GIMSHOW"

              24 lutego 2013 roku odbył się Turniej piłki siatkowej „GIMSHOW” z okazji drzwi otwartych, imprezy promującej Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Pogorzelskiej w Pogorzeli. W turnieju wystartowało 10 drużyn. Były to reprezentacje uczniów gimnazjum z Krobi, Borku Wlkp., Piasków, Pępowa, Bodzewa, Pogorzeli oraz dwie drużyny Zespołu Szkół  Ogólnokształcących i Zawodowychz Pogorzeli. Naszą szkołę godnie reprezentowało siedmioro uczniów. Zespół tworzyli: Joanna Nele, Anna Kubacka, Agnieszka Bodzioch, Małgorzata Taterka, Jędrzej Weinert, Mikołaj Duda i Michał Muszkieta. Reprezentacja naszej szkoły zajęła bezkonkurencyjne I miejsce, zdobywając puchar i dyplom. Sportowej rywalizacji towarzyszyła miła atmosfera. Uczestnicy turnieju poznali szkołę i skorzystali z wielu atrakcji przygotowanych na tę okazję. Warto zaznaczyć, że uczennice i uczniowie reprezentujący swoje szkoły zrobili to godnie prezentując wysoki poziom umiejętności sportowych oraz kultury osobistej. Turniej zakończył się uhonorowaniem startujących drużyn.
              
             Dziękujemy naszej drużynie za aktywny udział w imprezie i gratulujemy zdobycia I miejsca!
Mistrzostwa Szkoły w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców klas VI.
 
     Dnia 20.02.2013r. w naszej szkole w godzinach popołudniowych odbyły się Mistrzostwa Szkoły w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Każdą klasę reprezentowały zespoły złożone z chłopców oraz dziewcząt, w sumie odbyło się piętnaście bardzo zaciętych meczów.Punktacja była następująca: zwycięstwo - 3 punkty, remis- 2 punkty, przegrana - 1 punkt.
Rywalizacja między klasami była ogromna,jednak turniej dostarczył wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych emocji.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Szkoły w mini piłce siatkowej klas VI.

QUIZ WALENTYNKOWY
    
    14 lutego 2013r. w bibliotece odbył się quiz walentynkowy, w którym udział wzięło 20 uczniów i 8 nauczycieli. Wśród uczniów laureatami zostali:
I miejsce - Martyna Bujakiewicz, Julia Hampelska i Maria Szczepaniak
II miejsce - Agnieszka Szpruta
III miejsce - Jagoda Kmiecik
Wyróżnienie - Roksana Wieczorek i Małgorzata Cichowska.
   Laureatami w grupie nauczycieli zostali: p. Jolanta Szpurka i p. Mariusz Juskowiak.
GRATULUJEMY!!!
Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

              W bieżącym roku szkolnym 2012/2013 do rozgrywek piłki siatkowej dziewcząt zgłosiło się aż dziewięć zespołów. Eliminacje do powiatu odbywały się w  trzech grupach. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w swojej grupie I miejsce pokonując Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 z Gostynia. Każda drużyna była gospodarzem i organizatorem  turnieju w swoim gimnazjum. Tym samym rozegrano trzy turnieje po trzy mecze każdy z każdym. Po eliminacjach w naszej grupie zostaliśmy liderem.  Do Mistrzostw powiatu awansowały 3 najlepsze drużyny z grup, czyli Gimnazjum z Krobi, Pudliszek i Gimnazjum z Piasków.
             
               W środę 13 lutego odbył się finał powiatowy. Po jakże zaciętej i wyrównanej rywalizacji nasze dziewczyny zajęły II miejsce, zdobywając tytuł Wicemistrza Powiatu.
             
               Nasze gimnazjum reprezentowały pod kierunkiem pani Patrycji Kapały: Agnieszka Bodzioch, Amelia Gronowska, Agata Gumułka z kl.1C, Maria Andrzejewska, Małgorzata Cichowska, Marta Grund, Marta Gumułka, Małgorzata Janczak,  Anna Nowacka, Małgorzata Taterka, Patrycja Wojciechowska z kl. 2A, Dominika Biernaczyk, Kamila Bodzioch z kl. 2b, Jagoda Bogusz z kl.3A, Anna Kubacka, Weronika Humerska Joanna Nele z kl.3C.

                   
                  Zdjęcia z zawodów w galerii. 
W załączniku podany jest plan dowozów w czasie rekolekcji. Rekolekcje są w dniach 25-27 luty. W tym czasie klasy 3 gimnazjum piszą próbne egzaminy ze wszystkich przedmiotów, a w dniu 27 lutego klasy 6 próbny sprawdzian.
Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy.
Attachments:
Download this file (Dowożenia w rekolekcje 2013.pdf)Dowożenia w rekolekcje 2013.pdf[ ]203 kBOdsłon artykułów:
1635223