Wychowawcy klas na rok szkolny 2019/2020

klasa 1a - p. Hanna Hoska

klasa 1b - p. Weronika Lubińska

klasa 1c - p. Gracja Dworacka

klasa 1d - p. Elżbieta Rosa

klasa 3a - p. Natalia Świerzewska


klasa 4a - p. Anna Nalborska

Wychowawstwa w pozostałych klasach są bez zmian.

Młodzi aktorzy laureatami ogólnopolskiej „Dziatwy”!!!

W dniach 21-24 maja 2019 r. uczniowie należący do grupy teatralnej „Na Fali” brali udział w 40 jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatru Młodych „DZIATWA” w Łodzi. Wiadomość o zakwalifikowaniu się ( na podstawie nagrania spektaklu) do finałowej „15stki” najlepszych teatrów szkolnych w kraju, uznaliśmy za niebywały sukces. Znaleźliśmy się w zacnym gronie obok teatrów z wielkich miast jak: Warszawa, Kraków, Sosnowiec, Ciechanów, Wałbrzych, Bydgoszcz, Rzeszów, Rybnik, Wodzisław Śląski, Turek, Łódź, Piaseczno. Co więcej - zostaliśmy laureatami tego jubileuszowego, najstarszego ogólnopolskiego festiwalu, godnie reprezentując naszą szkołę i gminę.

Attachments:
Download this file (IMG-20190528-WA0005.jpg)IMG-20190528-WA0005.jpg[ ]452 kB

WYCIECZKA NAGRODOWA

W dniach 13-14 maja odbyła się wycieczka nagrodowa, w której pod opieką p. Justyny Matusiak i p. Patrycji Kapały wzięli udział wyróżniający się uczniowie klas ósmych:  Dominik Chudy, Wojciech Kempiak, Łukasz Łysakowski, Aleksandra Michalska, Anna Pazoła, Maria Rozwalka, Marcin Śmierzchała, Maksymilian Zwierzycki, Aleksander Wajs, Adrian Andrzejewski, Aleksandra Czwojda, Kacper Ratajczak, Nikola Tomczyk, Zofia Wałkiewicz.

W klasie IIc odbył się kolejny konkurs klasowy. Uczniowie zmagali się z tabliczką mnożenia i dzielenia. Celem konkursu było pogłębianie zainteresowań matematycznych, a także sprawdzenie  umiejętności mnożenia i dzielenia. Po prawie całorocznych ćwiczeniach nadszedł czas na sprawdzenie swoich umiejętności. Przed tym ważnym dniem uczniowie bardzo solidnie ćwiczyli zarówno w domu, jak i w szkole różnorodne zadania matematyczne. Tydzień przed konkursem dzieci każdego dnia pisały sprawdzenie swoich umiejętności pt.„Trening czyni mistrza”, dowiadując się, jak dużo potrafią już wyliczyć.

W konkursie wzięło udział 18 osób. Uczniowie na rozwiązanie wszystkich zadań mieli 45 minut, już chwilę po oddaniu prac nie mogli doczekać się wyników. Dwie prace okazały się bezbłędne!

I miejsce – Wojciech Kubiak i Szymon Tomczak

II miejsce – Julita Matyla i Monika Nowak

III miejsce – Agnieszka Jędryczkowska i Jakub Pijaczyński

Uśmiechu, radości i oklasków nie było końca. Laureaci napisali prace doskonale. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody, a konkurs zakończył się pamiątkowym zdjęciem.
Odsłon artykułów:
1185664