KONKURS WIEDZY O PATRONIE KLAS III

10 marca odbyły się eliminacje pisemne Konkursu Wiedzy o Patronie klas III. Dzieci odpowiadały pisemnie na 16 pytań dotyczących życia i działalności prof. Józefa Zwierzyckiego. Większość uczniów była bardzo dobrze przygotowana do konkursu, a o kwalifikacji do finału decydowały małe różnice w uzyskanych punktach. Do finału zakwalifikowało się 13 dzieci. Są to:

Gabriela Jurkowska
Maja Maślankowska
Nina Mendyka
Michał Nawotka
Marcel Majewski
Wiktoria Stelmaszyk
Lena Kaczmarek
Aleksandra Palczun
Maria Radczyk
Wojciech Wajs
Mikołaj Jędryczkowski
Nikodem Patelka
Mateusz Siemowski

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!!!

Szanowni rodzice,

nie wszyscy uczniowie mają aktywne konta w Librusie. Dla rodziców tych osób przygotowałem formularz, który proszę wypełnić. W ciągu 24 godzin na podane przez Państwa adresy e-mail, zostaną przesłane loginy i hasła dzieci.

Link do formularza znajduje się tutaj

 

      SUKCES KAROLA !

              Dnia 10 marca 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Gostyniu odbyła się II edycja konkursu powiatowego  GEOGRAFIA Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT  pod patronatem Burmistrza Gostynia.

       Do konkursu przystąpiło 19 uczniów  klas VII i VIII z terenu powiatu gostyńskiego. Szkołę Podstawową w Krobi reprezentowało dwoje uczniów klasy ósmej Karol Humerski i Kacper Huchrak, którzy pod opieką pani Angeliki Kasprzak pilnie przygotowywali się pogłębiając wiedzę i rozwiązując zadania geograficzne. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z  zadań matematycznych  i zadań geograficznych,które dominowały  i  niewątpliwie potrzebna była przy ich rozwiązaniu  wiedza matematyczna. Nasz uczeń Karol Humerski zajął II miejsce, podobnie jak w ubiegłorocznej edycji Kacper Huchrak, który także zajął II miejsce. 

Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.  Gratuluję Karolowi i już teraz zapraszam innych uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

                                                                    

Plan dowozu uczniów Szkoły Podstawowej w Krobi w dniach 12-13 marca 2020 r. w załączeniu.
Odsłon artykułów:
1383667